• لینک کوتاه
 • کد خبر: 302518

  سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:ازیکن خارجی در تهران غریب است و پولش را می خواهد اما من با اینکه بازیکن قهر کند موافق نیستم.

  به گزارش پارس به نقل از کاپمنصور پورحیدری  در خصوص شرایط این روزهای استقلال اظهار داشت: از امروز اردوی خود را برای یک هفته در هتل المپیک برگزار خواهیم کرد. بازیکنان روزی دو نوبت در حال انجام تمرین هستند و همه چیز خوب است. 

  سرپرست استقلال در خصوص دیدار دوستانه استقلال مقابل چین تایپه افزود: من از این موضوع خبر ندارم. امروز به محل باشگاه خواهم رفت تا ببینم این بازی برگزار خواهد شد یا خیر.

  پورحیدری در خصوص اینکه مظلومی مخالف حضور بازیکنان خود در تیم امید می باشد، تصریح کرد: این اردوی تیم امید صرفا تدارکاتی و دوستانه است اما تاریخ آن تا 18 شهریور است و با توجه به اینکه ما روز 20 شهریور بازی سختی مقابل نفت تهران در پیش داریم لذا مظلومی درخواست کرده بازیکنان را زودتر از تاریخ مقرر در اختیار داشته باشد که این هم خواسته زیادی نیست. امیدوارم شرایطی فراهم شود تا نه استقلال ضرر کند و نه تیم امید.

  پورحیدری در خصوص قهر چندروزه ریوالدو باربوزا از تمرینات بیان داشت: بالاخره بازیکن خارجی در تهران غریب است و پولش را می خواهد اما من با اینکه بازیکن قهر کند موافق نیستم چون قهر کردن برای خود بازیکن یا باشگاه خوب نیست.

  پورحیدری در پایان درباره دیدار ستارگان ایران و ستارگان جهان گفت: من تهران نبودم و نتوانستم این بازی را ببینم اما باید بگویم انجام این گونه بازی ها برای فوتبال ما خوب است. مردم با این ستاره ها خاطره هایی دارند و استقبال خوبی هم از این بازی شده بود.

  سرپرست استقلال در پایان درباره اینکه آیا به این بازی دعوت شده بود یا خیر افزود: خیر، من به این بازی دعوت نشده بودم.

  استقلال ایران بازی چین فوتبال

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها