به گزارش پارس به نقل از تسنیم جان توشاک، سرمربی ولزی سابق رئال‌مادرید ادعا کرد کریس رونالدو زودتر از گرت بیل از سوی باشگاه فروخته می‌شود.

بیل با وجود انتقادات شدید هواداران در دومین فصل حضور در برنابئو، ستون تیم بنیتس در فصل آینده خواهد بود و این موضوع از نقش کلیدی رونالدو می‌کاهد.

ستاره پرتغالی از زمان ترک منچستریونایتد و پیوستن به رئال‌مادرید همواره مرد اول تیم بوده اما حالا بیل جایگاه بازیکن 30 ساله را اشغال کرده است.

توشاک که دو فصل سرمربی رئال‌مادرید بود در این باره حرف‌های جالبی زد:شخصا اعتقاد دارم رونالدو زودتر از بیل رئال‌مادرید را ترک می‌کند.

به اعتقاد توشاک، بیل 25 ساله با وجود داشتن پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتر انگلیس در رئال می‌ماند و به ستاره اول تیم تبدیل می‌شود.

مرد ولزی با این جملات به حرف‌هایش خاتمه داد: هر بازیکنی به زمانی برای اثبات توانایی‌هایش در تیم جدید نیاز دارد.بیل با توجه به سن و پولی که رئال برایش پرداخته، هنوز فرصت برای بهبودی دارد.امیدوارم  فرصت بازی در پست ایده‌آل خودش را به دست بیاورد.مطمئن نیستم بیل در پست آرمانی خود بازی می‌کند. رونالدو با وجود اینکه در مرکز خط حمله حضور دارد، گاهی به سمت چپ منطقه تهاجمی متمایل می‌شود و کار هموطن مرا رسخت می‌کند.