به گزارش پارس به نقل از فارس عباس ترابیان در خصوص برگزاری جلسه کمیته فنی و توسعه اظهار داشت: در جلسه امروز برنامه‌های مربی بدنساز تیم فوتسال بانوان مورد بررسی قرار گرفت که در پایان هم به این نتیجه رسیدیم او با تیم ملی همکاری کند.

وی در خصوص این که آیا کفاشیان در جلسه حضور داشت تصریح کرد: رئیس فدراسیون فوتبال به علت بیماری فدراسیون را ترک کرد و به همین دلیل نتوانست در جلسه حاضر شود. پس از این اتفاق رئیس کمیته فوتسال هم در جلسه حاضر نشد در حالی که قرار بود او سرمربی تیم ملی را معرفی کند اما تنها دیدیم در نامه‌ای که به دفتر کفاشیان ارسال کرده بود اعضای کادر فنی تیم امید را معرفی کرد.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال خاطرنشان کرد: این مساله در حالی اتفاق افتاد که حتی رونوشتی هم از این نامه به کمیته فنی و توسعه ارسال نشده بود و فقط به صورت شفاهی به دبیر کمیته گفتند تا او در جلسه این موضوع را اعلام کند آن هم فکر می‌کنم به این دلیل بود که دلشان سوخت! گویا او اصلا کمیته فنی را به رسمیت نمی‌شناسد در حالی که رئیس فدراسیون فوتبال بارها به این نکته اشاره و تاکید کرده که اسامی باید در کمیته فنی مورد بررسی قرار بگیرد.

ترابیان در خصوص اشتباه افتخاری مبنی بر اعلام نام امیر فراشی تصریح کرد: نمی‌دانم واقعا اینگونه مسایل چرا اتفاق می‌افتد فکر می‌کنم بی‌توجهی موج می‌زند و به گونه‌ای است که به ساختمان‌های کناری هم رسیده است. اعضای کمیته فنی واقعا نگران هستند. با وجود مصاحبه‌های ابزاری که آقایان انجام دادند اما عملا نشان دادند که هیچ اقدامی انجام نداده‌اند و فقط خواسته‌اند با چنین کاری زمان را بخرند.

وی تاکید کرد: کمیته فنی واقعا نگران این مساله است چرا که از بهمن ماه سال گذشته ما یک بازی تدارکاتی هم نداشته‌ایم و هنوز نفرات یکدیگر را نمی‌شناسند. آقایان مصاحبه‌های ابزاری می‌کنند و نام وحید شمسایی را می برند که البته از نظر ما او هم او می‌تواند یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی باشد اما مطرح کردن او در چنین برهه‌ای فقط باعث می‌شود که تمرکز مربی در بازی‌های آسیا بهم بخورد کدام اصول روانشناسی چنین مساله‌ای را می‌گوید؟! البته خوشبختانه وحید شمسایی عاقل‌تر از این حرفهاست و می‌داند که با این مسایل چگونه رفتار کند.

ترابیان درمورد اینکه آیا فکر نمی‌کند انتخاب سرمربی دیر شده است گفت: گویا زمان برای آقایان اصلا دیر نمی‌شود و فکر می‌کنند همه معطل می‌مانند تا تیم ملی ایران وضعیتش را مشخص کند امیدوارم آقایان هر چه زودتر شرایط را مهیا کنند تا تیم ملی بیش از این لطمه نخورد.