• لینک کوتاه
 • کد خبر: 281603

  به گزارش پارس به نقل از فارس  محمد حسین نژادفلاح درخصوص انتخاب اعضای جدید باشگاه پرسپولیس گفت: ‌این انتخاب را به فال نیک می‌گیرم؛ چراکه 3 عضو از 5 عضو انتخاب شده فوتبالی هستند.

  وی ادامه داد: کاشانی و زادمهر افرادی هستند که پیش از این هم در هیأت‌مدیره باشگاه پرسپولیس بوده‌اند و حسین عبدی هم مربی این تیم بوده، این درحالی است که علی‌اکبر طاهری به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس به همراه این 3 نفر کاملاً با فضای باشگاه آشنا هستند. گرشاسبی هم سال ها به‌عنوان مدیر ورزشی فعالیت کرده و از تجربه بالایی برخوردار است.

  نژادفلاح اظهار داشت: البته من شنیده‌ام که قرار است یک بانک اسپانسر پرسپولیس شود که در این صورت دیگر پرسپولیس مشکل مالی نخواهد داشت و از این جهت شرایط این تیم خوب خواهد شد.

  وی درباره اینکه با انتخاب این اعضا تکلیف او در باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد، اظهار داشت: تشخیص اینکه من در پرسپولیس بمانم یا نه، با اعضای جدید هیأت‌مدیره است، اما هدف من شاد کردن هواداران پرسپولیس است و باید بگویم تا آخرین ساعتی که در پرسپولیس باشم، به وظیفه‌ام عمل می‌کنم.

  قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه 4 عضو از 5 عضو باشگاه پرسپولیس رابطه خوبی با حمیدرضا سیاسی مدیرعامل اسبق این باشگاه دارند و این مسئله کمی عجیب است، اظهار داشت:‌ به نظر من این نفرات چند وجهی هستند. شاید ارتباط خوبی با سیاسی داشته باشند، اما ویژگی‌های دیگری هم دارند.

  نژادفلاح گفت: طاهری ارتباط خوبی با وزیر ورزش دارد و می‌دانم کاشانی و زادمهر هم با سیاسی ارتباط داشتند، اما اینکه میزان ارتباط آنها با هم چقدر بوده را من نمی‌دانم و این مسئله‌ای نیست که من درباره‌اش اظهار نظر کنم؛ اما این 4 نفر به سیاسی انتساب دارند.

  باشگاه پرسپولیس پرسپولیس انتخاب بانک سیاسی عضو مدیره هیأت اسپانسر zwnj
  • مهدی
   پاسخ

   امسال پرسپولیس جواز حضور در دسته یک میگیره. اقای خادم برو به کشتی برس دست از سر فوتبال بردار جان مادرت.

  • قرمز
   پاسخ

   سیاسی اه اه . شرم و حیا چیزای خوبی بودن. خدا بیامرزتشون. آدم بدونه مردم ازش تنفر دارن باز ادعای عشق و کمک و دورویی و خودشیرینی کنه.

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها