به گزارش پارس به نقل از خبرورزشی چند سال از حضور مانوئل ژوزه در پرسپولیس می‌گذرد اما هنوز پرونده او بسته نشده است. ژوزه به کمیته انضباطی فیفا شکایت کرده و خواستار دریافت 8 میلیارد تومان ناقابل از پرسپولیس شده است.

پيش از اين گفته مي‌شد كل طلب او 7 ميليارد است كه پرداخت نشده اما حالا حرف از 8 ميليارد شده و قرار است به زودي (شايد در همين خردادماه) كميته انضباطي فيفا رأي خود را صادر كند. پرسپوليس علاوه بر مسئله ژوزه درگير پرونده اشپيتيم آرفي هم هست. اين بازيكن هم از پرسپوليس طلب دارد اما نه به اندازه ژوزه. پرونده او هم به جريان افتاده و گفته مي‌شود فيفا به سود آرفي رأي صادر كرده و خطر كسر 6 امتياز، پرسپوليس را به صورت جدي تهديد مي‌كند.

ژوزه در زمان سردار رويانيان با پرسپوليس قرارداد بسته و البته نتيجه هم نگرفت. او تنها يك نيم‌فصل روي نيمكت پرسپوليس بود و پس از آن اخراج شد اما مسئولان وقت پرسپوليس مدعي شدند كه خودش رفته! جالب اينكه ژوزه فيلمي در دست دارد كه كاملاً نشان مي‌دهد قصد ورود به هتل محل اقامت پرسپوليس را دارد اما ليدرهاي پرسپوليس مانع ورود او مي‌شوند!
ژوزه قراردادي 6 ميلياردي داشت (به پول ما) كه حدود يك ميلياردش را گرفت اما مدعي است چون اصل پولش را ندادند روي آن جريمه آمده و به 8 ميليارد رسيده است البته پرسپوليسي‌ها زير بار اين مسئله نمي‌روند اما شنيده مي‌شود مدارك ژوزه كامل است و به احتمال فراوان او هم مثل آرفي، پرسپوليس را در محكمه فيفا شكست مي‌دهد. 

...اما ماجراي استقلال چيست؟
استقلالي‌ها هم چند سال قبل يك هافبك برزيلي به نام رودريگو توزي داشتند كه ابتدا در تراكتورسازي تبريز بازي مي‌كرد اما بعداً راهي استقلال شد و البته خيلي كم براي اين تيم بازي كرد. 
همين كم بازي كردن بهانه‌اي شد تا استقلالي‌ها به طور كامل با او تسويه حساب نكنند آن زمان علي فتح‌ا...زاده مديرعامل آبي‌ها بود كه به هر دليلي نتوانست يا نخواست پول توزي را بدهد و او هم به فيفا شكايت كرد. جالب اينكه بعد از فتح‌ا...زاده، افشارزاده هم زير بار اين قضيه نرفت و خلاصه توزي در شكايت از استقلال مصمم شد. 
حالا همان‌طور كه خطر تعليق يا كسر امتياز، پرسپوليس را تهديد مي‌كند، استقلال را هم تهديد مي‌كند و هيچ بعيد نيست آنها هم نقره‌داغ شوند.