به گزارش پارس به نقل از خبرورزشی اگرچه مسئولان باشگاه نفت تهران قاطعانه اعلام کرده‌اند علیرضا منصوریان تا پایان لیگ پانزدهم با این باشگاه قرارداد دارد و به هیچ عنوان رضایتنامه وی را صادر نمی‌کنند اما این احتمال وجود دارد سرمربی نفتی‌ها بتواند راهی برای جدایی خود پیدا کند. از آنجایی که فرصت نشستن روی نیمکت استقلال تهران به راحتی نصیب هر کسی نمی‌شود، علیرضا منصوریان نیز تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مسئولان نفت تهران به کار برده است.

در اين رابطه شنيده مي‌شود دست‌اندركاران وزارت ورزش و جوانان مشغول رايزني با وزارت نفت هستند تا راه حلي براي اين ماجرا پيدا كنند. اين احتمال هم وجود دارد كه عليرضا منصوريان بتواند با نامه مديران وزارت نفت، رضايتنامه‌اش را براي پيوستن به استقلال تهران بگيرد البته همه اين اخبار براساس شنيده‌هاست و تااين اتفاق رسمي نشود، نمي‌توان با قاطعيت حرف از حضور عليرضا منصوريان در استقلال تهران زد. شنيده‌ها حكايت از آن دارد كه در صورت جدايي قطعي منصوريان از نفت تهران، علي دايي جانشين اين مربي خواهد شد.

گفتني است يكي از مديران بانفوذ باشگاه نفت تهران از همشهريان علي دايي است كه چند سال قبل هم قصد داشت شهريار را به اين تيم بياورد اما آقاي گل جهان به پرسپوليس پيوست.
دايي كه رفقايش مي‌خواهند راه‌آهن را بخرند، در صورت دريافت پيشنهاد رسمي از نفت، بر سر دو راهي نفت و راه‌آهن گير مي‌كند. به نظر شما او با دوستانش سوار قطار ليگ مي‌شود يا با نفتي‌ها به آسيا مي‌رود؟!