به گزارش پارس به نقل از خبرورزشی مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی درخصوص پیروزی تیم ایران مقابل ازبکستان گفت: بازی خوبی را خصوصاً در نیمه دوم انجام دادیم. ازبکستان تیم قدرتی، فیزیکی و دونده‌ای بود که البته در نیمه دوم مقابل تیم ما کم آورد. 
او افزود: ايران در گروه آساني قرار گرفته و به نظرم هند، گوام، عمان و تركمنستان نمي‌توانند مشكل خاصي را براي ما به وجود آورند. تيم ملي ما در ديدار با ازبكستان محك خوبي خورد و بدون شك با آمادگي كامل به مصاف تركمنستان خواهد رفت. تركمنستان تيم تقريباً ناشناخته‌اي است اما بدون شك تيم ما اين حريف را دست‌‌كم نخواهد گرفت و بدون شك با تمام نيرو و انگيزه بازيكنان ما به دنبال بهترين نمايش خودشان خواهند بود تا استارت موفقي در آغاز راه جام جهاني روسيه بزنند. مطمئناً استارت موفق در آغاز راه براي ما بسيار مهم است و بازيكنان ما با علم به اين موضوع تمام تلاش‌شان را براي پيروزي انجام خواهند داد. ما در اين مرحله مشكلي نخواهيم داشت و كار اصلي‌مان در مرحله بعدي آغاز مي‌شود.

كاپيتان اسبق تيم ملي در مورد شرايط اخير سرخپوشان نيز گفت: پرسپوليس در حساس‌ترين مقطع قرار دارد؛ فصل نقل و انتقالات و بعد از آن آغاز فصل بدنسازي كه مهم‌ترين مقاطع براي بستن يك تيم به شكل موفق محسوب مي‌شود، قطعاً مسئولان پرسپوليس بايد هر چه زودتر كار را با برانكو شروع كنند تا پرسپوليس عقب نيفتد و سرمربي كروات بتواند تيم خوبي را ببندد و به بهترين شكل آن را آماده مسابقات ليگ و جام حذفي كند.

پرسپوليس فصل گذشته به هيچ‌وجه نمايش موفقي در ليگ و جام حذفي نداشت و نكته مهم‌تر اينكه نتوانست هيچ جامي را براي هوادارانش به ارمغان بياورد، به همين دليل امسال بايد به گونه‌اي بسته شود كه در هر دو جام مدعي قهرماني باشد و بتواند با كسب عنوان قهرماني هوادارانش را راضي كند؛ هواداراني كه واقعاً بر گردن پرسپوليس حق بزرگي دارند و در سخت‌ترين شرايط هم پاي تيم‌شان ايستادند.