به گزارش پارس به نقل از خبرورزشی طرفداران استقلال دوست دارند بعد از دو فصل ناکامی علیرضا منصوریان را روی نیمکت تیم‌شان داشته باشند. او فصل موفقی را در نفت تهران سپری کرد و تجربه خوبی هم از کار با مربی بزرگی چون کارلوس کروش دارد.
روز يك‌شنبه بود كه باشگاه نفت تهران اعلام كرد منصوريان را به استقلال نمي‌دهد چون به اين مربي نياز دارد اما آبي‌ها اميدوارند اين اتفاق به زودي بيفتد. وزارت ورزش متولي اين باشگاه است و آنها هم از حضور منصوريان در استقلال استقبال كرده‌اند اما نكته اينجاست كه گويا در استقلال اختلاف‌نظرهايي براي جذب منصوريان وجود دارد. پس از پاسخ منفي نفتي‌ها به افشارزاده و استقلال، سبك‌دست اسپانسر اين باشگاه واكنش جالبي نشان داد. او گفت در ‌شأن استقلال نيست كه بدين شكل پاسخ منفي بشنود و اگر منصوريان دوست دارد به استقلال بيايد بايد رضايتنامه‌‌اش را بگيرد.

اين اظهارات مصداق مخالفت و عدم تمايل اسپانسر به حضور منصوريان بود، موضوعي كه دلخوري بهرام افشارزاده را هم در پي داشت؛ اينكه او با نفتي‌ها در كشاكش گرفتن رضايتنامه منصوريان است و آن وقت، يكي از اعضاي هيأت مديره، بدين شكل مذاكره با او را غيرقانوني مي‌داند. البته سبك‌دست روز گذشته در اين باره توضيح داد: «من فكر مي‌كنم ما بايد با مدير نفت مذاكره مي‌كرديم نه منصوريان.» او در پاسخ به اين سؤال كه شما با حرف‌هايتان نشان داده‌‌ايد چندان موافق اين انتقال نيستيد، گفت: «به هر دليلي ايشان نتواند بيايد ما برويم با باشگاه نفت دعوا كنيم؟

يا اصلاً اگر آقاي منصوريان نخواست بيايد چه مي‌شود؟ من مي‌گويم باشگاه‌ها نبايد زمان‌هايشان را در اين جنجال‌ها از دست بدهند. مسئله خيلي ساده است، مديرعامل ما درخواستش را به باشگاه نفت داده. من هنوز با باشگاه نفت صحبت نكرده‌ام و نمي‌دانم اين باشگاه موافق اين موضوع است يا خير.» او وقتي مطلع مي‌شود كه اين باشگاه با جدايي منصوريان مخالفت كرده، ادامه داد: «باز در يكي، دو روز آينده با هم مي‌نشينند و مذاكره مي‌كنند، حالا يا به توافق مي‌رسند يا نمي‌رسند. اگر نرسيدند قرار نيست وزير، معاون وزير و همه را درگير اين موضوع كنيم.» آخرين راهكار افشارزاده اين بود كه از متوليان ورزش كمك بگيرد ولي سبك‌دست با اين اظهارات نشان داد كه خيلي سفت و سخت موافق حضور منصوريان نيست، موضوعي كه البته افشارزاده ترجيح مي‌دهد زياد درباره‌‌اش حرف نزند و تنها مي‌گويد: «خواهش مي‌كنم بگذاريد كارمان را كنيم.»

سبك‌دست مخالف است اما فقط يك حق رأي دارد
مشكل علي‌منصور از طريق 2 وزارتخانه حل مي‌شود 
سرگيجه در استقلال ادامه دارد. بعد از آن كه باشگاه نفت به نامه بهرام افشارزاده جواب منفي داد و اعلام كرد منصوريان را به استقلال نمي‌دهد، علي‌منصور و طرف مذاكره راه جديدي در پيش گرفتند و به سرشان زد از مرجعي بالاتر از باشگاه نفت مجوز بگيرند. خبر رسيد شايد وزارت ورزش و وزارت نفت با هم مكاتبه و توافق كنند يعني وزارت ورزش نامه‌اي به وزارت نفت بدهد و خواهان حضور منصوريان در استقلال شود.
با اين همه ديروز سبك‌دست به خبرآنلاين گفت: مذاكره با عليرضا منصوريان كه با نفت قرارداد دارد، در شأن باشگاه استقلال نيست... اين حرف يعني اسپانسر استقلال با انتخاب منصوريان موافق نيست اما ديروز در راهروهاي وزارت شنيديم سبك‌دست فقط يك حق رأي دارد و 3 نفر از 4 عضو ديگر هيأت مديره موافق جذب منصوريان هستند. البته انگار تمام ناراحتي سبك‌دست اين است كه چرا وقتي او هزينه مي‌كند، ديگران پاي ميز مذاكره مي‌نشينند و با منصوريان حرف مي‌زنند؟! البته حق تا حدودي با اسپانسر استقلال است.