به گزارش پارس به نقل از تسنیم فینال فصل آینده لیگ‌قهرمانان اروپا، ساعت 23 و 15 دقیقه روز شنبه 8 خرداد 1395 در ورزشگاه سن‌سیروی میلان انجام می‌شود.
با توجه به برگزاری فینال درایتالیا، نمایندگان فصل آینده سرزمین چکمه‌ای امیدوار هستند طعم حضور در بازی نهایی را بچشند؛ هر چند میلان و اینتر به عنوان صاحبان سن‌سیرو، برای اولین بار از زمان حضور بیش از یک تیم از کشورهای مختلف در این رقابت‌ها، 2 فصل متوالی غیبت در معتبرترین جام باشگاهی جهان را تجربه می‌کنند اما یوونتوس قصد دارد برخلاف فصل گذشته در جدل آخر،قدم مقتدرانه‌ای بردارد.

رم به جبران حذف در گروه مرگ فصل پیش می‌اندیشد و لاتزیو پس از 8 سال دوری از این رقابت‌ها امیدوار است  2 بازی پلی‌اف رفت و برگشت خود برای حضور در مرحله گروهی در تاریخ‌های شنبه 27 یا یکشنبه 28  تیر  و 3 مرداد را با برتری و صعود پشت سر بگذارد.

بازی‌های مرحله گروهی از15 سپتامبر( سه‌شنبه 24 شهریور) آغاز می‌شود و یوونتوس، آیندهوون، زنیت، بارسلونا، چلسی، بایرن‌مونیخ، پاری‌سن‌ژرمن و بنفیکا، سرگروه‌ گروه‌های هشتگانه خواهند بود.

پیش از این آخرین بار، سن‌سیرو، میزبان فینال 2001-2000  لیگ‌قهرمانان بود؛ جایی که بایرن پس از هدر رفتن ضربات کاربونی، زاهوویچ و پلگرینو در ضیافت پنالتی‌ها، با دستان اولیور کان برای چهارمین بار بر بام فوتبال اروپا ایستاد.