به گزارش پارس به نقل از تسنیم با توجه به شکست ناامیدکننده 3 بر صفر بایرن‌مونیخ برابر بارسلونا در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا خوشبین‌ترین هواداران این تیم هم برای جبران شکست بازی رفت دچار تردید هستند ولی مدافع مراکشی باواریایی‌ها بر این باور است که می‌توان آبی‌و‌اناری پوشان را از پیش‌رو برداشت و به فینال صعود کرد.

مهدی بن‌عطیه در گفت‌و‌گو با روزنامه «اکیپ» فرانسه با اشاره به پیروزی 6 بر یک بایرن‌مونیخ در آلیانتس آره‌نا برابر پورتو در دور برگشت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و جبران شکست 3 بر یک این تیم برابر نماینده پرتغال در بازی رفت گفت: البته که در مونیخ بازی آسانی برابر بارسلونا نخواهیم داشت ولی ما بازیکنان بزرگی داریم و توانایی انجام بازی بهتری را داریم.

مدافع 28 ساله سرخپوشان مونیخی‌ها در ادامه با ابراز امیدواری برای شکست بارسلونا عنوان کرد: اگر شوت‌های خود را محکم‌ و دقیق‌تر بزنیم، می‌توانیم به گل برسیم. بایرن می‌تواند بارسا را به نتیجه 4 بر صفر شکست دهد ولی برای این کار باید بازی بی‌نقصی از خود ارائه دهیم و خیلی زود به گل برسیم.

بن‌عطیه در پایان گفت: پیش از این نشان داده‌ایم که می‌توانیم در خانه خودمان گلزنی کنیم حتی با وجود اینکه در بازی رفت موفق به گشودن دروازه بارسلونا نشدیم.

شاگردان پپ گواردیولا فصل گذشته در همین مرحله در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 5 بر صفر مغلوب رئال‌مادرید شدند و از رسیدن به دیدار نهایی بازماندند و در فصل جاری لیگ قهرمانان هم تا به اینجا سناریوی سال گذشته برای باواریایی‌ها آن هم مقابل نماینده دیگری از اسپانیا تکرار شده است.