به گزارش پارس به نقل از مهر سپاهان در هفته‌های گذشته همواره با مشکلات غیبت بازیکنان دست و پنجه نرم می‌کرده و به طور مداوم از این مسئله رنج می‌برده است.
 
تیم اصفهانی که در دیدار هفته گذشته خود مقابل استقلال خوزستان علی کریمی را در اختیار نداشت، روز یکشنبه نیز با غیبت یکی دیگر از بازیکنان خود به مصاف نفت مسجد سلیمان می‌رود.
 
رسول نویدکیا در دیدار هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان از داور مسابقه کارت زرد گرفت تا به دلیل سه اخطاره شدن، دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان را از دست دهد.
 
البته سپاهان در مسابقه روز یکشنبه خود علی کریمی را که محرومیت خود را گذرانده، در اختیار دارد و این بازیکن نیز می‌تواند در ترکیب تیم اصفهانی بازی کند.
 
طلایی‌پوشان این هفته از نظر دروازه‌بان نیز مشکلی نخواهند داشت و شهاب گردان و رحمان احمدی، دو دروازه‌بان سپاهان که در هفته‌های گذشته محرومیت و مصدومیت‌های بسیاری گریبانگیر آنها بوده، در صورت تمرکز می‌توانند سنگربان تیم اصفهانی باشند.
 
شاگردان فرکی به جز رسول نویدکیا در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان، بازیکن غایب دیگری ندارند و هیچ یک از بازیکنان این تیم نیز با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم نمی‌کند.
 
رسول خوروش، سرپرست سپاهان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره غایبان سپاهان در این مسابقه گفت: تیم سپاهان در دیدار روز یکشنبه خود تنها رسول نویدکیا، هافبک خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.
 
وی افزود: نویدکیا به دلیل اخطاری که در بازی گذشته دریافت کرد، سه اخطاره شد و دیدار روز یکشنبه سپاهان مقابل نفت مسجد سلیمان را از دست داد.