به گزارش پارس به نقل از فارس، تمرین نوبت عصر تیم فوتبال استقلال از ساعت 17 و 30 دقیقه در زمین کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار شد. در تمرین امروز یعقوب کریمی و کریم بوستانی غایب بودند و مربی دروازه‌بانان استقلال برای دومین روز متوالی در تمرین آبی‌پوشان شرکت نکرد.

* با توجه به انتشار خبر حضور اعضای هیأت مدیره در تمرین امروز هواداران بیشتری در کمپ حجازی حاضر بودند. نکته جالب توجه اینجا بود که بازیکنان قبل از شروع تمرین با هم صحبت می‌کردند که چه صحبت‌هایی را با اعضای هیأت مدیره انجام دهند.

* بهرام افشارزاده،‌ مقداد نجف‌نژاد، رضا نثاری، رضا صادق‌پور و پندار توفیقی به همراه علی نظری جویباری نفراتی بودند که محل تمرین آبی‌پوشان آمدند. بهرام افشارزاده و مقداد نجف‌نژاد به نمایندگی از هیأت مدیره برای بازیکنان به صحبت پرداختند.

* پس از صحبت‌های این دو نفر بازیکنان استقلال خواستار گفت‌وگو با اعضای هیأت مدیره در غیاب خبرنگاران شدند و سرمربی استقلال از اهالی رسانه خواست که زمین چمن را ترک کند. رضا عنایتی،‌خسرو حیدری، امیرحسین صادقی و تعدادی از بازیکنان باتجربه استقلال به نمایندگی از سایر بازیکنان گلایه‌های خود را بابت مسائل مالی به گوش افشارزاده وهیأت مدیره رساندند. برخی از این بازیکنان اعتقاد داشتند نزدیک به 7 ماه است دریافتی نداشتند و مبلغ واریز شده به حساب برخی از آنها قبل از عید بسیار ناچیز بود.

کاپیتان تیم استقلال در صحبت‌های خود خطاب به رئیس هیأت مدیره و بهرام افشارزاده گفت: ما چند روز پیش هم به دفتر شما آمدیم و با هم صحبت کردیم و گفتیم که اگر مشکلات مالی حل نشود تیم در ادامه راه دچار مشکل خواهد شد. شنیده‌ایم که قرار است تا زمان واگذاری پولی به استقلال پرداخت نشود که این مسئله بازیکنان را ناامید کرده است. افشارزاده و نجف‌نژاد به بازیکنان قول دادند تلاش می‌کنند طی چند روز آینده بودجه‌ای را تامین کرده و بین بازیکنان تقسیم کنند.

مدیرعامل باشگاه در ادامه صحبت‌های خود باز خطاب به بازیکنان گفت: من فقط از شما این موضوع را می‌خواهم که به فکر این 4 مسابقه باشید و این همه مدت صبر کردید و ما هم همه چیز را به خوبی می‌دانیم. شما روی مسابقه تمرکز کنید مطمئن باشید من به همراه سایر اعضای هیأت مدیره که در اینجا حضور داریم به فکر دغدغه‌های مالی شما خواهیم بود.

* بعد از این صحبت‌ها جاسم کرار چند دقیقه‌ای با بهرام افشارزاده به صورت خصوصی صحبت کرد.

* هنگامی که گفت‌وگوی اعضای هیأت مدیره و بازیکنان به اتمام رسید تعدادی از هواداران استقلال روی سکوها به تشویق امیر قلعه‌نویی پرداخته و این بار شعار جدیدی سر دادند. هواداران استقلال شعار می‌دادند «افشارزاده،‌امیرخان استقلال قهرمان». سپس آنها در شعارهای دیگری با صدای بلند می‌گفتند «دوای درد آبی فقط ژنرال آبی».

* در بخش اول تمرین بازیکنان به دو بخش تقسیم شده و پس از گرم کردن بدن‌های خود فوتبال در دو گروه سبز و نارنجی را پشت سر گذاشتند این مسابقه با 4 دروازه کوچک برگزار شد.

* در غیاب کریم بوستانی دروازه‌بانان تیم استقلال امروز در کنار یکدیگر کار گلری را پشت سر گذاشتند.

* تمرین امروز در حالی برگزار شد که اعضای هیأت مدیره تا آخرین دقایق نظاره‌گر کارهای تاکتیکی آبی‌پوشان بودند.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه آزادی میزبان پدیده مشهد خواهد بود.