تیم فوتبال استقلال در فاصله دو روز به دیدار مقابل فولاد خوزستان از ساعت 17 امروز در زمین کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های تاکتیکی خود را پیگیری کرد.

* قبل از شروع تمرین امروز، یک دوربین تلویزیونی برای گفت‌وگو با بازیکنان و سرمربی تیم استقلال در محل تمرین حاضر شد.

* سرمربی تیم استقلال در ابتدای تمرین، بازیکنان را دور هم جمع کرد و برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت. قلعه‌نویی ضمن تأکید بر اهمیت بازی مقابل فولاد خطاب به بازیکنان گفت ما بازی سختی در پیش داریم و باید با تمرکز بالا به مصاف حریف برویم. از این به بعد بازی‌ها سخت است و دروازه‌ها کوچک‌تر می‌شود، پس بهتر است تمام توان خود را به کار بگیریم و بازی داخل و خارج از خانه نباید برای ما اهمیتی داشته باشد.

* پس از صحبت‌های سرمربی تیم استقلال، بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس بازی «دستش‌ده» انجام دادند. در مرحله بعدی، مدافعان زیرنظر جواد زرینچه کار کردند و شوت به سمت دروازه‌ها نیز در دستورکار قرار گرفت و قلعه‌نویی باز هم مثل روزهای گذشته نکات لازم را به بازیکنان در حین تمرین گوشزد می‌کرد.

* شاهرخ بیانی بعد از چند روز غیبت، در محل تمرین استقلال حاضر شد.

* رضا رجبی پیشکسوت استقلال، امروز با لباس ورزشی به کمپ حجازی آمده بود و سال نو را به بازیکنان و کادر فنی استقلال تبریک گفت.

* کریم بوستانی امروز با دروازه‌بان‌های تیم استقلال مثل روز گذشته کار کرد که البته خبری از کری‌خوانی مثل روز گذشته در ضربات پنالتی نبود.

* در جریان تمرین امروز، سرمربی تیم استقلال از اعضای کادر فنی این تیم خواست که به بازیکنان ملی‌پوش این تیم تأکید کنند که در تمرینات فردای این تیم حضور داشته باشند. استقلالی‌ها ساعت 20 امشب به تهران می‌رسند و آبی‌پوشان ساعت 10:30 دقیقه صبح فردا تمرین دارند و از همین رو قلعه‌نویی خواسته تا ملی‌پوشان حداقل در جلسه آخر تمرین این تیم قبل از بازی با فولاد حاضر باشند.

* طبق برنامه، اعضای تیم استقلال پس از تمرین روز 13 فروردین ساعت 14:30 دقیقه تهران را به مقصد اهواز ترک خواهند کرد و بلافاصله در هتل نیشکر شهر اهواز مستقر می‌شوند. نشست خبری سرمربی استقلال فردا ساعت 16:30 دقیقه در شهر اهواز برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال ساعت 18:55 دقیقه روز جمعه در ورزشگاه غدیر شهر اهواز برگزار خواهد شد.