به گزارش پارس،تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز استراحت از ساعت 16 امروز تمرینات خود را در زمین کمپ مرحوم حجازی پیگیری کرد. رضا عنایتی، امیرحسین صادقی، میلاد فخرالدینی، یعقوب کریمی و مگویان و فرزین گروسیان 6 بازیکنی بودند که در تمرین امروز تیمشان حضور نداشتند. همچنین کریم بوستانی مربی دروازه‌بان های این تیم نیز غایب بود.
 
* مدافع ارمنستانی استقلال برای شرکت در اردوی تیم ملی کشورش راهی ارمنستان شده و امیر قلعه‌نویی قبل از تمرین امروز تیم استقلال طی صحبت با میرشاد ماجدی پیگیر وضعیت غایبین تمرین امروز بود. امیر قلعه نویی از غیبت 5 بازیکن خود ناراحت بود.
 
* سرمربی تیم استقلال در ابتدای تمرین بازیکنان تیمش را دور هم جمع کرد و حدود 5 دقیقه با آنها به گفت‌وگو پرداخت.
 
* هنگامی که تمرین امروز آغاز نشده بود محسن فروزان قصد داشت شوتی را به تیر افقی دروازه‌ها بزند و درست مثل مسابقه‌ای که در برنامه نود توسط فردوسی‌پور برای بازیکنان نسل جدید و پیشکسوتان سال 98 ترتیب داده شده این کار را انجام داد که وحید طالب‌لو خطاب به فروزان گفت: هر وقت سه ضربه متوالی را به تیرک زدی یعنی این کار را بلدی که فروزان پاسخ داد دیوید بکام هم نمی‌تواند سه ضربه پشت سر هم به تیر افقی بزند.
 
* جاسم کرار که در نیمه اول دیدار دوستانه استقلال و آلومینیوم دچار آسیب‌دیدگی شده بود امروز با لباس شخصی به محل تمرین آمد و تنها روی نیمکت نشست. وی در حالی که نظاره‌گر تمرین بود در هیچ کدام از برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان حضور نداشت.
 
* یک گروه تصویربرداری و تهیه برنامه‌های مستند برای گفت‌وگو با سرمربی تیم استقلال در کمپ حجازی حاضر شده بود.
 
* امیر قلعه‌نویی در حاشیه برگزاری تمرین امروز تیمش با کادر فنی خود جلسه‌ای را برگزار کرد.
 
* محور اصلی تمرین امروز استقلالی‌ها، گرم کردن بدن‌ها، 4 به 2 و فوتبال در نیمی از زمین با دروازه‌های کوچک بود که بازیکنان بیش از 70 دقیقه این تمرین را پشت سر گذاشتند.
 
* تیم فوتبال استقلال فردا از ساعت 15 و 30 دقیقه در زمین کمپ زنده‌یاد حجازی در دیداری دوستانه به مصاف صبای قم می‌رود.