به گزارش  پارس به نقل از "ورزش سه"، امیرقلعه نویی سرمربی استقلال در کنفرانس بعد از بازی از شرایط تیمش ابراز رضایت کرد.او در کنفرانس برخلاف بازی قبلی صحبت هایش را در مورد بازی شروع کرد:


استقلال ایده آل شده
خدا را شاکرم توانستیم یک سه امتیاز حساس و حیاتی را در این بازی بگیریم.از همین عده تماشاگرانی که در این شرایط سخت ما را همراهی می کنند تشکر می کنم.من چند هفته بد را گذراندم اما حالا تیم شرایط ایده آل را پیدا کرده است.

بدون کرار هم خوب بودیم
خیلی ها می گفتند بدون کرار به مشکل می خوریم اما دیدید که به یک تیم تبدیل شدیم . این برد را تقدیم هواداران می کنم.
امروز نشان دادیم که یک تیم هستیم و بدون جاسم کرار هم برنده شدیم. نمی‌گویم که مهره‌ها و ستاره‌ها در افکار و تاکتیک‌های یک مربی تاثیری ندارند اما ما بدون مهره‌ها هم یک تیم نشان دادیم .کردند.

دعا می کنیم به حریف مان کارت ندهند
با هر تیمی بازی می‌کنیم دعا می‌کنیم که به بازیکن تیم حریف مان کارت ندهند تیم‌ها در مقابل ما از نظر بدنی و انگیزشی تخلیه می‌شوند و هفته بعد با رقیب‌ ما بازی می‌کنند که این ایراد به سازمان لیگ وارد است و دو سال قبل نحوه کار سازمان لیگ بهتر بود.

بازیکنان باغیرت بازی کردند
بازیکنان مردانه، با معرفت و با غیرت بازی کردند با اینکه دغدغه مالی داشتند اما به عشق مردم و با تعصب به پیراهن بازی خود را انجام دادند. این بازیکنان و همچنین کادر پزشکی و همکاران پشتیبانی تیم ما 4 ماه است که پول نگرفته‌اند اما با تعصب و غیرت کار کردند و ما نشان دادیم که در تیم باشگاهی هم تعصب داریم. بازیکنان با اینکه چند ماهی است یک ریال هم نگرفته‌اند اما به خوبی کار می‌کنند.

قبل از بازی سایپا گفتم طالب لو فیکس است
باید از کریم بوستانی و دروازه‌بان‌های تیمم تشکر کنیم. ما سه دروازه‌بان داریم که مانند 3 برادر تمرین می‌کنند و تشخیص ما این بود که وحید در این بازی درون دروازه باشد. فروزان هم در دو بازی گذشته نشان داد که شایسته حضور در تیم ملی بوده اما هم تشخیص کادر فنی بود و هم خود من قبل از بازی سایپا به طالب‌لو گفتم که این بازی او درون دروازه است.