به گزارش پارس به نقل از فارس، صمد مرفاوی بعد از شکست یک بر صفر پیکان مقابل استقلال در نشست خبری گفت: بازی نفس‌گیری برای هر دو تیم بود و با توجه به شرایطی که در جدول داشتیم سعی کردیم از بازی امتیاز بگیریم که متاسفانه در دقایق آخر بازی را واگذار کردیم و به خواسته‌مان نرسیدیم.


وی ادامه داد: می‌توانستیم امتیاز بگیریم اما در دقایق پایانی گل خوردیم و بازی خوبی با دوندگی زیاد انجام دادیم و شاید استقلال مالکیت توپ بیشتری داشت اما موقعیت آنچنانی نداشت و روی بازی مستقیم به گل رسیدند. گل صحیح ما را مردود اعلام کردند و 5 دقیقه وقت اضافه زیاد بود ولی استقلال باید می برد.

وی ادامه داد: بدون هیچ دلیل و صحبتی مربی ما را در اوایل بازی اخراج کردند اما مربیانی که روی نیمکت استقلال بودند همه داد می‌زدند و فریاد می‌زدند ولی داور واکنشی نشان نداد و داور به اشتباه مربی ما را اخراج کرد.

مرفاوی در مورد اینکه پیکان برنامه‌ای برای حمله نداشت، گفت:‌ ما برنامه داشتیم اما با تعداد زیادی دفاع می‌کردیم که بازیکنان نمی‌توانستند در حمله خواسته‌های ما را اجرا کنند و نمی‌توانستیم به راحتی حمله کنیم.

وی در مورد اینکه منظورش از این جمله که استقلال باید می‌بُرد، گفت: یعنی باید می‌بُرد. به خاطر اینکه به صدر جدول برود.

مرفاوی در مورد اینکه منظورش از این حرف دست‌های پشت پرده در فوتبال است، گفت: من چنین حرفی نزدم گفتم استقلال باید پیروز می‌شد. شرایطش در جدول گونه‌ای بود که باید می‌برد و من هم دوست داشتم تیم خودمان پیروز شود نه استقلال. ما به مساوی هم راضی بودیم اما در نهایت باختیم.