به گزارش پارس به نقل از ایسنا، شفقنا در ادامه می‌نویسد: تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوئد در تاریخ یازدهم فروردین ماه سال 94 در استکهلم، پایتخت سوئد به مصاف هم خواهند رفت تا به این ترتیب ملی‌پوشان کشورمان در سفری نوروزی به اروپا به مصاف یاران زلاتان ابراهیموویچ بروند.

تیم ملی فوتبال سوئد در این دیدار با تیم اصلی خود به مصاف ایران خواهد رفت چرا که این دیدار تدارکاتی در تاریخ فیفادی برگزار می‌شود.

شایعات متعددی در مورد اتمام قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی فوتبال ایران پس از بازی با شیلی و سوئد مطرح شده است، اما مسئله قطعی ادامه همکاری جواد نکونام با تیم ملی به عنوان مربی و دستیار کی روش در صورت ابقای این سرمربی پرتغالی است.

در صورتی که کی روش نظر فدراسیون فوتبال را برای سرمربی گری تیم ملی فوتبال ایران تا جام جهانی 2018 و رسیدن به سرمای مسکو جلب کند، کاپیتان تیم ملی ایران این بار در سمت دستیار کی روش فعالیت خود را پی می گیرد.

نکته جالب در مورد نکونام این است که این بازیکن در دیدار مقابل سوئد که به عنوان بازی خداحافظی او محسوب می شود رکورد 149 بازی ملی علی دایی را خواهد شکست. رکوردی که به دلیل حذف تیم ملی در جام ملت های آسیا به دست نیامد. این درحالی بود که دایی در پیامی خوشحالی خود را برای شکستن این رکورد توسط نکونام ابراز و برای او آرزوی موفقیت کرده بود.