به گزارش پارس به نقل از مهر، مجتبى محرمى، مدافع پیشین تيم فوتبال پرسپوليس و تيم ملى كه بين هواداران اين تيم به بازیکن متعصب معروف بوده و هست، در متنى تقريبا بلند و احساسى که در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد، از حميد درخشان درخواست كرد تا براى حفظ شان و اعتبار خودش هم كه شده، استعفا بدهد و برود.
 
محرمى در اينستاگرامش نوشت:
«درد دلی با دوست دوران جوانی جناب حمید خان درخشان: حمید خان دلم گرفته، خیلی جلوی خودمو گرفتم تو این روزهای سخت نمک به زخمت نپاشم ولی وقتی بعضی از نظرات جوان‌هایی رو می‌خونم که بدون اینکه، بدونن این حرفها رو به کسی میزنن که یکروز مغز متفکر پرسپولیس و تیم ملی بود و عرب‌ها آرزوی داشتنشو داشتن داغون میشم، اما حمید عزیز ماها باید با واقعیت کنار بیایم، نسل جدید با اسم ماها دیگه زیاد کار نداره، اونها فقط یک چیز واسشون مهمه، تیمشون و تیمشون و تیمشون.
 
همون تیمی که تو قول دادی درستش کنی ولی نتونستی، اونم به هزار دلیل و تقصیر که خودت مسئولشی. لذا بعنوان کسی که یک عمر کاپیتانم بودی، ازت خواهش می‌کنم تا حرمتت بیش از این از بین نرفته، استعفا بده و خودتو خلاص کن. بخدا دیگه قاطی کردی و دست و پای بیخودی میزنی.
 
مقایسه این تیم داغون با تیم دهه شصت و هفتاد نشون دهنده عدم تعادل روحی و فکری تو هست و این توجیه کردن‌ها فقط خرابترت میکنه. مقایسه تیمی که رضا شاهرودی، جواد منافی و مهرداد میناوند باید زاپاس من کمترین میشستن و فرشاد و دایی و شاه محمدی فورواردش بودن با تیم فعلی یعنی توهین به شعور مردم.
 
تا اینجا هم نتیجه رو باختی و اعتبارتو، بخوای بیخودی اصرار به ماندن بی‌فایده کنی، فردا خدای ناکرده پای عزیزانت رو هم به این کارزار دوزاری میکشونی که خوشایند تو نیست و نیز مایه عذاب رفقات. به حرمت هم تیمی‌هات بکش کنار و نگذار نوستالوژی دهه شصت فوتبال ایران در سایه سوء مدیریت شما نزد افکار عمومی خدشه‌دار و بی‌اعتبار بشه. منم مجتبی محرمی دوست و هم بازی سال‌های دورت که اینها رو بهت گفتم نه رقیب و دشمنت پس خوب بهشون فکر کن و تصمیم درستو تا دیر نشده بگیر‎.»