به گزارش پارس به نقل از مهر، حمید درخشان پس از شکست تیمش برابر ذوب آهن و کنار رفتن از جام حذفی به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: تبریک می گویم به تیم ذوب آهن که بازی خوبی را انجام داد اما به نظر من شرایط بازی عوض شد به ضرر ما. با توجه به اینکه ما در بازی قبل خلع صلاح شده بودیم و بنگر محروم شده بود ما را درگیر کرد.
 
وی ادامه داد: فکر می کنم اومانا مستحق اخراج نبود. حتی کارت زرد اول را هم نباید دریافت می کرد. همان خطاها را خط دفاعی ذوب آهن روی بازیکنان ما انجام داد اما داور به آنها اخطار نداد. شرایط بازی را به ضرر ما کردند. ما مستحق 10 نفره شدن و شکست نبودیم.
 
درخشان ادامه داد: اتفاق بدی که برای ما رخ داد این بود که در دقیقه 90 گل خوردیم و دیگر هیچ کاری از دست ما برنمی آمد. امیدوارم این شکست درس عبرتی شود برای ما که دیگر در دقیقه آخر پشت محوطه جریمه خطا نکنیم و چنین شرایط را برای خودمان فراهم نکنیم.
 
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: تا زمانی که 10 نفره نشده بودیم خیلی خوب عمل کردیم و شرایط خوبی داشتیم اما بعد از اینکه اومانا اخراج شد کار برای بازیکنان ما سخت تر شد. ما خوب بازی کردیم و مستحق این شکست نبودیم. حداقل می شد در اخراج نکردن اومانا به ما کمک کرد. با این حال این بخشی از فوتبال است و همین که تا اینجا آمدیم کار بزرگی انجام دادیم.
 
حمید درخشان در مورد تفکر بازیکنان پس از زدن گل اول گفت: ما تاوان در این بازی را زمانی دادیم که 10 نفره شدیم. وقتی اومانا اخراج شد ما نتوانستیم بازسازی خوبی در خط دفاعی داشته باشیم. می خواستیم در خط هافبک تعویض کنیم دیدیم کسی را بر روی نیمکت نداریم. به نظر من ما روی بی تجربگی خودمان این بازی را از دست دادیم. این شکست چیزی از شایستگی تیم من کم نمی کند چرا که خوب بازی کردیم.
 
وی ادامه داد: من به بازیکنان خط دفاعی تاکید کرده بودم که روی ضربات ایستگاهی گل نخورند اما متاسفانه درست از همان جایی که گفته بودیم گل خوردیم.
 
درخشان در مورد اینکه گفته می شود دست هایی در کار است تا پرسپولیس نتیجه نگیرد گفت: محروم و مصدومان ما عادلانه نبوده است. مگر می شود یک بازیکن در لیگ اشتباه کند و در جام حذفی تاوانش را بدهد. بازیکن ما گل زده است و دستش را جلوی صورتش قرار داده و داور با دادن کارت زرد او را از این بازی که برای ما بسیار مهم بود محروم کرد. فشردگی بازیها هم که ما را اذیت می کند. مگر یک تیم 18 نفره که چند مصدوم دارد با این شرایط چکار می تواند بکند.
 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: به تیمم تبریک می گویم که مردانه بازی کرد و فوتبال قابل قبولی را به نمایش گذاشت. با شرایطی که برای تیم ما بوجود اورده بودند دیگر نمی توانستم معجزه کنیم.
 
حمید درخشان ادامه داد: هنوز فرصتی نشده است که من با مدیرعامل باشگاه بنشینم و بگویم که چه بازیکنانی را می خواهم. نکته دیگر این است که همه ما می خواستیم دست به دست هم بدهیم تا تیم نتیجه بگیرد. اما وقتی فشردگی مسابقات زیاد است نمی شود کاری کرد. همه چیزهایی که دارد من را اذیت می کند این است که تمرکزم را از مسائل فنی گرفته ام و دنبال این هستم که کدام بازیکن را برای بازی بعدی در اختیار داشته باشم.
 
وی افزود: ما در این مدت درگیر مسائل بیرونی بودیم و اصلا روی تیم تمرکز نداشته ایم. باور کنید از بازی گل گهر تا الان یک جلسه تمرین مفید نداشته ایم تا یک تمرین خوب انجام دهیم. فشار روی ما زیاد است و نداشتن مهره هم ما را اذیت می کند. نمونه اش را امروز دیدید که بعد از اخراج اومانا من بازیکن نداشتم جای او بیاروم. تیم بزرگ باید بازیکنان پرتعداد و بزرگ داشته باشد تا بتواند در مواقع مورد نیاز از بازیکنانش استفاده کند.
 
درخشان در مورد تماسی که با بازیکنان فولاد داشته است گفت: این ماجرا بزودی مشخص خواهد شد. همانطور که قبلا من گفته بودم بنده تماسی با بازیکن فولاد نداشتم و این بازیکن بود که به من زنگ زد.