سرخپوشان در 11 حضور قبلی خود در این مرحله، 7 بار پیروز شده و به فینال رسیده اند و 3 بار نیز شکست خورده اند. پرسپولیسی ها یک بار نیز خودشان از حضور در بازی نیمه نهایی انصراف دادند. عملکرد پرسپولیس در 11 حضور قبلی در این مرحله به این صورت بوده است:

 

حذفی 66: پرسپولیس مقابل دارایی تهران در مجموع دو بازی رفت و برگشت 4-1 پیروز شد؛ تساوی 1-1 در دیدار رفت و برد 3- صفر در دیدار برگشت.

حذفی 67: پرسپولیس مقابل شاهین اهواز 3-2 مغلوب شد؛ باخت 3-1 در اهواز و برد 1- صفر در تهران.

حذفی 69: پرسپولیس مقابل ملوان انزلی قرار گرفت و 3-1 شکست خورد؛ برد 2-1 در بازی رفت و باخت 2- صفر در انزلی.

حذفی 70: پرسپولیس با پیروزی 5-1 مقابل ماشین سازی تبریز برای دومین بار فینالیست شد؛ تساوی بدون گل در تبریز و برد 5-1 در تهران.

حذفی 75: پرسپولیس در این مرحله حریف برق شیراز بود اما به دلیل حضور اکثر بازیکنانش در اردوی تیم ملی از رویارویی با برق انصراف داد!

حذفی 77: پرسپولیس در دیدار رفت در اهواز با 2 گل استقلال این شهر را شکست داد و حریف اهوازی از بازی برگشت انصراف داد.

حذفی 84: پرسپولیس در تک بازی نیمه نهایی در ساری به مصاف نوژن دسته دومی رفت و پس از تساوی 2-2، در ضربات پنالتی 7-6 پیروز شد و به فینال راه یافت.

حذفی 85: پرسپولیس در تک بازی مقابل سپاهان در آزادی به میدان رفت و تا دقایق پایانی از حریف پیش بود که با پنالتی اشتباهی که قهرمانی برای سپاهان گرفت، بازی 1-1 شد و در وقت اضافه نیز سپاهان با درخشش محمود کریمی 3 گل زد و بازی را برد.

حذفی 88: پرسپولیس و صبای قم در آزادی به تساوی بدون گل رسیدند و در ضربات پنالتی، سرخپوشان 4-3 پیروز شدند.

حذفی 89: پرسپولیس در اهواز به مصاف فولاد خوزستان رفت و با تک گل وحید هاشمیان پیروز شد.

حذفی 91: پرسپولیس و داماش در رشت به تساوی 1-1 رسیدند و در ضربات پنالتی پرسپولیسی ها 5-4 حریف را شکست داده و فینالیست شدند.