به گزارشپارس به نقل از  "ورزش سه"، او در این گفت‌وگو از مظلومیت پیام صادقیان در حواشی فوتبال امروز، دورماندگان شایسته از تیم‌ملی و شرایط امروز پرسپولیس و استقلال و تیم های مدعی قهرمانی حرف زد.


از تهران خارج نمی‌ شوم

من تحت هیچ شرایطی برای هدایت تیم های لیگ دسته اول از تهران خارج نمی‌ شوم، امروز شرایط من، موقعیت های زندگی، مسائل خانوادگی و تجربه ام چنین اجازه ای را به من نمی‌ دهد. مگر آنکه با تیمی از لیگ‌برتر و پیشنهاد آنها مواجه شوم.

تراکتور رقیب ندارد

تراکتورسازی امسال خوب کار کرده است اما ضعف سایر تیم ها باعث شده که این تیم بی رقیب جلوه کند. پرسپولیس و استقلال با تغییرات زیادشان عملا رقیب این تیم نیستند. سپاهان پر از فراز و نشیب بوده است، فولاد نسبت به پارسال افت قابل توجهی کرده است و به همین دلیل تراکتورسازی ترکتازی می‌ کند.

این ها چشمم را گرفته اند

در مسابقات لیگ امسال بازیکنانی هستند که یا بالاتر از حد تصور من کار کرده اند یا به صورت قابل توجهی خودنمایی کرده اند و من آنها را از دیگران متمایز دیدم. یکی از این نفرات دلیر است، من اعتقاد دارم نقش او در رفتار تهاجمی تراکتورسازی همانقدر اهمیت دارد که نقش مهدی کیانی در بهترین سال فوتبالش در توازن میانه میدان برای این تیم تاثیرگذار است. ضمن اینکه سروش رفیعی در فولاد عالی کار کرده است. ضمنا تصور نمی‌ کردم مهدی رحمتی امسال هم در اوج بماند و اینقدر خوب کار کند. محمدرضا خلعتبری را هم تاثیرگذارترین عنصر تهاجمی لیگ‌برتر می‌ دانم.

این بچه گناه دارد

پیام صادقیان باید به فوتبال برگردد، او اهل کم گذاشتن و حاشیه پردازی نیست. اگر کاری می‌ کند از ضمیر ناخودآگاهش سر می‌ زند، به نظر من او این استعداد را دارد که بازیکن فیکس تیم‌ملی شود. اگر منصف باشیم باید کمک کنیم تا به سطح واقعی فوتبالش برگردد. به خدا این بچه گناه دارد. من با او در تیم ذوب‌آهن کار کرده ام و اینطور که برخی می‌گویند اهل آزار و اذیت جفتک پراندن نیست.

4 نفر حق تیم‌ملی دارند

به نظر من انتخابات تیم‌ملی برای بازی با کره جنوبی انتخابات بدون نقصی نیست. همین حالا ما مهدی کیانی و قاسم حدادی فر را در هافبک دفاعی داریم که بهتر از سایرین کار می‌ کند و حقشان حضور در ترکیب ثابت تیم‌ملی است، مضافا بر اینکه خلعتبری و رحمتی در بهترین شرایط هستند و من نمی‌ دانم چه باید بکنند تا به تیم‌ملی برسند. باید بگویم که این انتخابات اصلا منصفانه نیست.

درخشان پرسپولیس را منظم کرده

شرایط دربی همیشه تابع احساس بوده است، هیچ بنی بشری نمی‌ تواند ادعا کند که این بازی در قالب منطق شکل می‌ گیرد. اما به نظرم حمید درخشان حداقل کاری که توانسته در پرسپولیس انجام داده و بازی بی نظم و پرهرج و مرج پرسپولیس را به نظمی رسانده که هر چند آرمانی نیست اما قابل توجه است. به هر حال دست حمید حسابی خالی است و او نمی‌ تواند خواسته هایش را در پرسپولیس تمام و کمال اجرا کند.