• لینک کوتاه
 • کد خبر: 243047

  ملی‌پوش فوتبال ایران گفت: قرارداد سرمربی تیم ملی دیر تمدید شد و این مسئله صددرصد تاثیر‌گذار است که با تیم‌های دیگر بازی دوستانه داشته باشیم.

  به گزارش پارس به نقل از فارس،آندرانیک تیموریان در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که تیم ملی تشکیل شده و بعد از مدت‌ها با تیم کره جنوبی بازی دوستانه خواهیم داشت. امیدوارم که بتوانیم به شرایط آرمانی در این چند روز برسیم و بازی قابل قبولی مقابل این تیم به نمایش بگذاریم.

  وی در مورد اینکه رقبای ایران بازی‌های دوستانه زیادی انجام دادند اما ما تنها دیدار مقابل کره جنوبی و فلسطین نهایی شده و این باعث می‌شود تیم ما نتواند خوب آماده شود تاکید کرد: به هر حال تا بوده همین‌طور بوده است. یک جورهایی حرف شما را قبول دارم. قرارداد کی‌روش دیر تمدید شد و این مسائل صد در صد تاثیر داشته است. تیم‌های خارجی بازی‌های دوستانه خود را پر می‌کنند و منتظر ایران یا هیچ تیم ملی دیگری نخواهند ماند.

  بازیکن تیم ملی تاکید کرد: امیدواریم همین بازی‌های کم دوستانه بتواند باعث آمادگی تیم ملی شود. ما قبل از دیدار با فلسطین اردوی آفریقای جنوبی را داریم که امیدوارم بازیکنان بتوانند به شرایط آرمانی خود برسند.

  وی درباره وضعیت خودش یادآور شد: من آماده هستم و هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.

  تیموریان در مورد اینکه تیم ملی چه تفاوتی با سال‌های گذشته کرده تصریح کرد: تیم ملی کاملا جوان‌تر شده است. بازیکنان باتجربه هم به تیم ملحق شده‌اند که آینده‌دار هستند امیدوارم جوانان ما به خوبی آماده شوند همانطور که تاکنون عالی کار کرده‌اند و بتوانیم در آینده تیم جوان و آماده‌ای را به کشورمان تحویل دهیم.

  آفریقای جنوبی ایران بازی تیم ملی تیم ملی فوتبال سرمربی تیم ملی فلسطین فوتبال ایران کره جنوبی zwnj

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها