• لینک کوتاه
 • کد خبر: 241664

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به خداحافظی پیام صادقیان از این تیم و هوادارانش اظهار کرد: صادقیان در اختیار باشگاه قرار خواهد گرفت و این باشگاه است که در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا: حمید درخشان درباره پیام خداحافظی پیام صادقیان از پرسپولیس پس از تعویضش در بازی روز گذشته برابر پیکان بیان کرد: صادقیان نظر شخصی‌اش را اعلام کرده و به باشگاه تحویل داده خواهد شد و این پرسپولیس است که در این‌خصوص تصمیم‌گیری خواهد کرد.

   
  وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس بسیار بزرگتر از تمامی بازیکنان است و ما هیچ‌وقت پرسپولیس را فدای بازیکنی نخواهیم کرد. در این خصوص نیز صادقیان تصمیمش را اعلام کرده است.
   
  سرمربی پرسپولیس همچنین با اشاره به حرکت روز گذشته صادقیان بر اثر تعویضش در بازی با پیکان خاطرنشان کرد: پرسپولیس بسیار بزرگ است و با چنین حرکت‌هایی برخورد خواهد شد همان‌طور که قبلاً با بقیه بازیکنان برخورد شد. بازیکنان ما باید بدانند که پرسپولیس از همه بزرگتر است و باید به این تیم احترام بگذارند و چنین حرکت‌هایی جایی در تیمی همچون پرسپولیس ندارد.
   
  درخشان همچنین درباره احتمال بازی این تیم با گل‌گهر سیرجان قبل از شهرآورد پایتخت گفت: در صورتی که برای ما قبل از داربی، با گل‌گهر بازی تدارک دیده شود در این دیدار بازی نخواهیم کرد.

  بازی باشگاه پرسپولیس پایتخت پرسپولیس فوتبال پرسپولیس واکنش خداحافظی درخشان صادقیان zwnj

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها