پیام صادقیان بازیکن پرسپولیس در بازی مقابل پیکان تعویض شد و به نظر می‌رسد که وی از این تصمیم درخشان ناراضی است و حتی صحبت‌هایی هم میان درخشان و صادقیان پس از تعویض انجام شد و بازیکن سرخپوشان بلافاصله به رختکن تیم خود رفت و پس از اتمام بازی نیز اظهار داشته که مشکل خاصی در اینباره با سرمربی پرسپولیس ندارد.


گفتنی است که پیام صادقیان یک روز پس از دیدار با پیکان،در صفحه شخصی خود از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرده و نوشته‌ای را به این مضمون که در نیم فصل از تیم پرسپولیس جدا خواهد شد را به نمایش گذاشته است.

صادقیان چنین بیان کرده: خواستم برای آخرین بار با همه هوادارام خداحافظی کنم. واقعا ازتون ممنونم که تو یه سال و نیمی که پرسپولیس بودم منو حمایت کردین. منم تا جایی که از دستم بر می‌اومد خواستم بهترین بازی‌ها رو واسه تیم محبوبی مثل پرسپولیس انجام بدم. فکر کنم پرسپولیس بدون من بهتر بازی کنه و دیگه هم تو حاشیه نمی‌ره و دیگه فکر کنم باید نیم فصل از تیم برم و پرسپولیس و از حاشیه دور نگه دارم. بازم از همه هوادارای پرسپولیس تشکر می‌کنم و ازشون ممنونم. برای پرسپولیس بهترین‌ها رو آرزو می‌کنم. خداحافظ.

لازم به ذکر است که حمید درخشان در نشست خبری خود پس از دیدار با پیکان اذعان داشته که برخی بازیکنان را تا نیم فصل اول حفظ می‌کند.