به گزارش پارس به نقل از  فارس: بعد از ظهر امروز در دور چهارم جام حذفی تیم تراکتورسازی میزبان تیم دسته دومی کارون اهواز بود.


در این بازی که با استقبال تماشاگران نیز همراه نبود و تنها یک هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه برای تشویق تیم میزبان حضور یافته بودند، تراکتورسازی از همان دقایق نخست برتری خود را به حریف جنوبی تحمیل کرده و در دقیقه 14 با گل ثاقبی فر از کارون پیش افتاد.

در دقیقه 36 حبیب گردانی مدافع تیم تراکتورسازی با ضربه دقیق گل دوم تیم تراکتورسازی را به ثمر رساند.

در این نیمه بازیکنان تیم تراکتورسازی چندین فرصت خوب گلزنی دیگر را از دست داده و در نهایت به دو گل بسنده کرده و به رختکن رفتند.

نیمه دوم نیز سرخپوشان تیم برتر میدان بوده و بیشتر توپ و میدان را در دست داشتند. تیم مهمان نیز دقایقی در تلاش بود تا در ضد حملات بر روی دروازه تیم تراکتورسازی خطرساز شود، اما در این امر ناموفق بود.

در دقیقه 70 تیم تراکتورسازی به یک ضربه پنالتی دست یافت که محمد ابراهیمی گل سوم تیم تراکتورسازی را به ثمر رساند.

در دقایق پایانی بازی تیم میهمان تراکتور شکست در این دیدار را قبول کرده بود که دقیقه 85 بازی چهارمین گل تراکتورسازی توسط فرشاد احمدزاده وارد دروازه تیم کارون اهواز شد.

از نکات جالب توجه این بازی عدم حضور ادینهو در لیست 18 نفره تیم تراکتورسازی بود.همچنین بازوبند سرگروهی تیم تراکتورسازی در این بازی به حبیب گردانی رسیده بود. کاپیتان تیم تراکتورسازی در بازی‌های لیگ برتر مهدی کیانی است.

دقایق پایانی این بازی زیر باران و در هوای نسبتا سرد پاییزی برگزار شد.

تیم تراکتورسازی با پیروزی بر تیم کارون اهواز به مرحله پنجم این رقابت‌ها صعود کرده و حریف تیم پدیده مشهد شد.

این بازی به نوعی دیدار انتقامی برای تراکتورسازان به شمار می‌رود. چون تنها باخت این تیم در لیگ برتر برابر تیم پدیده شکل گرفته است.

تراکتورسازی مدافع عنوان قهرمانی در جام حذفی است. این تیم در سال 92 به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافته و در سال‌های 56 و 73 نیز به دیدار نهایی راه یافته، اما در فینال مغلوب تیم های ملوان انزلی و بهمن کرج شده بود.

رسول خطیبی برای این بازی به چند بازیکن اصلی خود استراحت داد تا آنها با انرژی کامل خود را آماده بازی مقابل پیکان در لیگ برتر کنند.

بر همین اساس نام احمد آل‌نعمه، حامد لک، ادینیو و مهدی کیانی در لیست 18 نفره قرار نگرفت تا فرصت حضور در زمین به بازیکنان جوان برسد.

ترکیب اولیه تیم تراکتورسازی:

داوود نوشی صوفیانی، خالد شفیعی، دیتمار بیکای، فرید کریمی، شهریاری شیروند، حبیب گردانی، احمد امیر کامدار، سامان نریمان‌جهان، فرشاد احمدزاده، محسن دلیر، شاهین ثاقبی

سرمربی: رسول خطیبی