یکی از این تبعات، تهدیدهای جالب توجه سرمربی جدید سرخپوشان است. حمید درخشان از لحظه ای که جانشین علی دایی شده، تهدیدهای جالبی می شنود. عصر چهارشنبه و در روز معارفه اش، جدا از اینکه شعارهای ناپسندی علیه خود از روی سکوها شنید، در هنگام خروج از درفشی فر با تهدید تعدادی از حاضران اطراف مجموعه ورزشی درفشی فر مواجه شد. البته تنها واکنش درخشان به این اتفاقات، لبخند بود. صبح روز پنجشنبه و در جریان تمرین، هنگام ورود و خروج از درفشی فر، باز هم برخی از منتقدان به تحول یکباره در پرسپولیس، درخشان را به باد توهین و تهدید گرفتند. 

یکی از حاضران که از حضور درخشان در پرسپولیس حسابی شاکی بود، با فریادهایش، درخشان را تهدید به جراحت با چاقو می کرد. همین فرد وقتی با تعدادی از بازیکنان روبرو شد، از آنها خواست تمرین را ترک کرده و دست به اعتصاب بزنند. البته این تنها مشکل درخشان در بدو حضورش در پرسپولیس نیست، پیامک های تهدیدآمیز را نیز به معضلات سرمربی جدید سرخپوشان اضافه کنید. 

در همین رابطه قصد داشتیم با درخشان به صحبت بپردازیم اما او تنها به گفتن همین چند جمله بسنده کرد:« من یک پرسپولیسی هستم و سال ها برای این تیم زحمت کشیده ام. تقصیر من نیست که چنین اتفاقاتی رخ داده، من هم برای خراب کردن پرسپولیس نیامده ام بلکه می خواهم باشگاه و تیم محبوبم را به جایگاه اصلی اش برسانم و کمک کنم تا نام پرسپولیس دوباره پشت حریفان را بلرزاند.»

او گفت:« مطمئن هستم اوضاع به زودی آرام خواهد شد. اصلا دوست ندارم در این شرایط به فکر حاشیه ها باشم اما معتقدم اگر بازی های پیش رو را ببریم، شرایط تغییر می کند و آرامش به پرسپولیس برگردد.»