به گزارش پارس به نقل از خبرآنلاین؛ علی دایی در نشست خبری پس از بازی با ذوب‌آهن گفت: «ابتدا درگذشت مهدی نفر را تسلیت می‌گویم. بازی سنگینی داشتیم. ذوب‌آهن در نیمه دوم بهتر از ما كار كرد و ما را تحت فشار قرار داد. ولی به چیزی كه می‌خواستیم رسیدیم. ما كمتر صاحب توپ بودیم اما موقعیت‌های بهتری داشتیم و می‌توانستیم دو گله هم بشویم.»
او ادامه داد: «ما توانستیم بعضی‌ها كه منتظر باخت پرسپولیس بودند را ناراحت كنیم. ما تیم بزرگی را شكست دادیم. ذوب‌آهن می‌توانست برنده شود ولی خدا را شكر كه ما بردیم. پرسپولیس نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی داشته. ما نیاز به زمان داریم و هواداران باید این فرصت را به ما بدهند. امروز 4 بازیكن تیم خود را نداشتیم. ما باید آستانه تحمل خود را بالا ببریم. مردم به ما وقت بدهند تا روز به روز بهتر شویم.»
دایی در مورد جذب اومانیا گفت: «ما تقریبا تمام حرف‌ها را با اومانیا زده‌ایم. او فردا در تست پزشكی شركت می‌كند و در صورتی كه قبول شود، قراردادش را امضا می‌كند. با جذب او خط دفاع تقویت می‌شود و باید به فكر تقویت خط هافبك هم باشیم. ما پیام صادقیان را نداریم و باید نقاط ضعف را برطرف كنیم.»
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: «می‌توانیم پرسپولیس را در هفته‌های آینده تقویت كنیم. می‌خواهیم یكی دو بازیكن دیگر را اضافه كنیم. وضعیت پولادی هنوز مشخص نیست. در مورد صادقیان هم امیدواریم كه تصمیم جدیدی گرفته شود. ما امروز سه نفر از بازیكنان خوب تیم را در جلو تیم نداشتیم و باید با جذب نفرات جدید، ضعف‌ها را برطرف كنیم.»