• لینک کوتاه
 • کد خبر: 229419

  سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش به یکی دو بازیکن جدید نیاز دارد.

  به گزارش پارس به نقل از خبرآنلاین؛ علی دایی در نشست خبری پس از بازی با ذوب‌آهن گفت: «ابتدا درگذشت مهدی نفر را تسلیت می‌گویم. بازی سنگینی داشتیم. ذوب‌آهن در نیمه دوم بهتر از ما كار كرد و ما را تحت فشار قرار داد. ولی به چیزی كه می‌خواستیم رسیدیم. ما كمتر صاحب توپ بودیم اما موقعیت‌های بهتری داشتیم و می‌توانستیم دو گله هم بشویم.»
  او ادامه داد: «ما توانستیم بعضی‌ها كه منتظر باخت پرسپولیس بودند را ناراحت كنیم. ما تیم بزرگی را شكست دادیم. ذوب‌آهن می‌توانست برنده شود ولی خدا را شكر كه ما بردیم. پرسپولیس نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی داشته. ما نیاز به زمان داریم و هواداران باید این فرصت را به ما بدهند. امروز 4 بازیكن تیم خود را نداشتیم. ما باید آستانه تحمل خود را بالا ببریم. مردم به ما وقت بدهند تا روز به روز بهتر شویم.»
  دایی در مورد جذب اومانیا گفت: «ما تقریبا تمام حرف‌ها را با اومانیا زده‌ایم. او فردا در تست پزشكی شركت می‌كند و در صورتی كه قبول شود، قراردادش را امضا می‌كند. با جذب او خط دفاع تقویت می‌شود و باید به فكر تقویت خط هافبك هم باشیم. ما پیام صادقیان را نداریم و باید نقاط ضعف را برطرف كنیم.»
  سرمربی پرسپولیس ادامه داد: «می‌توانیم پرسپولیس را در هفته‌های آینده تقویت كنیم. می‌خواهیم یكی دو بازیكن دیگر را اضافه كنیم. وضعیت پولادی هنوز مشخص نیست. در مورد صادقیان هم امیدواریم كه تصمیم جدیدی گرفته شود. ما امروز سه نفر از بازیكنان خوب تیم را در جلو تیم نداشتیم و باید با جذب نفرات جدید، ضعف‌ها را برطرف كنیم.»

  بازی پرسپولیس شکر علی دایی laquo منتظر دایی ناراحت افرادی zwnj
  • بهزاد
   پاسخ

   حتي مساوي هم حق لنگي نبود دايي به چه دلشو خوش كرده اين بازي كه ما از لنگ ديديم بايستي با شانس و اقبال بتونه بازي را ببره حتي در آزادي هم لنگي ها وقت كشي مي كردند تا حالا لنگو اينقدر ضعيف عاجز نديده بودم

  • ناشناس
   پاسخ

   آقاي دايي تو اصلا عددي نيستي كه كسي منتظر نتايج تيمت باشه فقط بلدي اداي مربيا را دربياري وبه همه اعتراض كني حالا يه برد شانسي آوردي اينقدر حلوا حلوا نكن وبيشترآبروي خودت وتيمت رانبر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها