به گزارش پارس به نقل از تسنیم، علیرضا رحیمی اظهار داشت: باید تشکر ویژه ای از وزیر ورزش و جوانان و همکاران او داشته باشم چرا که شاهد بودم این عزیزان برای تشکیل هیئت مدیره پرسپولیس چه زحمتی کشیدند.

وی با اشاره به انتخاب اعضای هیئت مدیره پرسپولیس و انتقاداتی که به ورزشی نبودن آنها می شود، گفت: این افراد کسانی بودند که به راحتی وارد هیئت مدیره پرسپولیس نشدند. در مورد بحث های غیرفوتبالی بودن این افراد باید بگویم آیا من زمانی که در هندبال حضور داشتم رشته ام مرتبط با هندبال بود؟ این آقایان که در هیئت مدیره پرسپولیس حضور دارند افراد تحصیلکرده ای هستند؛ من نیز در این میان وابسته به هیچکس نیستم.

رحیمی که به صورت تلفنی با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد با بیان اینکه جمع کردن اعضای هیئت مدیره پرسپولیس کار سختی بود، خاطرنشان کرد: باید از طرف خودم و هواداران پرسپولیس از خادم بابت انتخاب این اعضا تشکر کنم. حمیدرضا سیاسی رئیس هیئت مدیره باشگاه فردی اقتصادی است که کارهای ساختمانی نیز انجام و امتحانش را پس داده است. او به من گفت، پرسپولیس باید قهرمان شود و به غیر از این چیز دیگری را نمی توانم بپذیرم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تشکر از محمد رویانیان و همکاران وی در پرسپولیس اضافه کرد: مردم به خصوص هواداران پرسپولیس اگر از ما حمایت نکنند تیم ضرر خواهد کرد چرا که افرادی که در هیئت مدیره حضور دارند هر کدام برای خود مسئولیت های بزرگی داشته اند. به عنوان مثال مونسان در منطقه کیش یک قطب اقتصادی است و زمانی که این همه راه می آید و سپس بر می گردد من شرمنده می شوم.

رحیمی با تأکید بر سابقه خوب سلیمی دیگر عضو هیئت مدیره پرسپولیس در منطقه شهرداری ۲۱ تهران افزود: کاظم پور نیز دیدگاه ورزشی بسیار خوبی دارد؛ این آقایان دنبال شهرت و یا چیز دیگری نیستند. می دانم هواداران پرسپولیس نگران و ناراحت این تیم هستند اما ما به پرسپولیس نیامدیم که تیم داری کنیم بلکه قصد داریم پرسپولیس یک باشگاه کامل شود بنابراین از همه هواداران پرسپولیس و رسانه ها خواهش می کنم به این تیم کمک کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در برخی از رسانه ها می بینم که از طرف من گفته شده که ۲۰ درصد از جریمه بازیکنی (مهرداد پولادی)   به قوت خود می ماند و یا به دنبال برانکو ایوانکوویچ برای سرمربیگری پرسپولیس هستم. باید بگویم وقتی با علی دایی دست « یا علی» داده ایم این حرف ها دیگر نباید مطرح شود.

رحیمی ادامه داد: هر چقدر دایی به رحیمی اعتقاد داشته باشد اما وقتی ۴ مطلب در رسانه ها ببیند ذهنش درگیر می شود. اینکه گفته می شود دایی برای من شرط گذاشته در شأن و شخصیت دایی نیست. از طرفی من نیز  نه تنها برای علی دایی بلکه برای تدارکات تیم نیز شرط تعیین نمی کنم. اتفاقا برای دایی و بازیکنان باید شرایطی مهیا شود تا به کار خودشان برسند و درگیر مشکلاتی چون هواپیما و… نباشند.

وی با بیان اینکه در کلیشه حرف می زنیم اما در عمل باید به یکدیگر احترام بگذاریم، گفت: این برند پرسپولیس را چه کسانی بوجود آورده اند؟ اکنون که ما ۳۰ میلیارد برای بودجه پرسپولیس تزریق کرده ایم حاضر بودم نصف این پول را بین پیشکسوتانی چون علی پروین، حسین کلانی و… تقسیم می کردم چون آنها پرسپولیس را پرسپولیس کردند. یکی از افتخارات ما وجود این سرمایه ها است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: بار دیگر از هواداران و رسانه ها خواهش می کنم که به پرسپولیس کمک کنند و اگر رسانه ها ناراحتی از من دارند از آنها عذرخواهی می کنم و دست تک تک آنها را می بوسم.   امیدوارم پرسپولیس در فصل آینده باشگاه قدرتمندی شود.
 
منبع: تسنیم