به گزارش پارس به نقل از  فارس، در پایان تمرین امروز عصر سرخ پوشان، علی دایی در خصوص آخرین وضعیت این تیم توضیحاتی ارائه کرد.

علی دایی در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به تعطیلی پیش آمده در رقابت های لیگ برتر اردوی خوبی را در استان مازندران داشتیم که طبق برنامه دو بازی مناسب در چمن مصنوعی برگزار کردیم تا برای اولین بازی در سال جدید برابر داماش گیلان آماده شویم.

وی افزود: داماش تیم خوبی است که در این دیدار از امتیاز میزبانی برخوردار است. بازی با توجه به شرایط دو تیم بازی سختی خواهد بود. اما ما برای ماندن در کورس قهرمانی سه فینال پیش رو داریم که اولین آن را مقابل داماش برگزار خواهیم کرد. ما محکوم به کسب ۳ امتیاز این بازی هستیم.

سرمربی پرسپولیس درباره این که در تعطیلات نوروزی ناچار به آماده سازی تیم خود است خاطرنشان کرد: این شرایط ورزش حرفه ای است. درحالی که همگان تنها قراردادهای فوتبالیست ها را می بینند، این نکته از نظرها دور می ماند که آنها نمی توانند مانند سایر هم وطنان خود از تعطیلات عید استفاده کرده و در کنار خانواده های شان باشند.

ما فوتبالیست ها مثل خیلی از رشته های ورزشی دیگر هیچ امکانی برای استفاده از تعطیلات و مرخصی نداریم. با این حال من و شاگردانم تمام سعی و تلاش خود را می کنیم تا با آمادگی کامل به رشت برویم و از دیدار برابر داماش با دست پر به تهران بازگردیم.

آقای گل جهان فوتبال در خصوص این که گفته می شود پس از اعلام رای کمیته انضباطی درباره برگزاری دیدار داماش و پرسپولیس بدون تماشاگر احتمال دارد این بازی با حضور تماشاگران انجام گیرد اظهار داشت: من هم تا امروز هنوز نمی دانم این بازی با تماشاگر برگزار خواهد شد یا بدون تماشاگر. البته ما سعی و تمرکزمان روی پیروزی در این بازی است.

پایان بخش این مصاحبه تلویزیونی درباره مسئله واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی بود. علی دایی در این مورد گفت: ما هم امیدواریم بهترین اتفاق ممکن در این باره به وقوع بپیوندد. در این خصوص جلسات متعددی برگزار شد. دکتر خادم نیز تلاش و پیگیری زیادی در این باره انجام داده که امیدواریم در سال ۹۳ به سرانجام برسد.