به گزارش پارس به نقل از تسنیم، تیم فوتبال آرسنال شب گذشته (شنبه) در دیدار هفته سی ویکم خود مقابل چلسی با نتیجه ۶ بر صفر در ورزشگاه استمفوردبریج تن به شکست داد تا آرسن ونگر در هزارمین حضورش روی نیمکت توپچی ها به عنوان سرمربی، تلخ ترین شکستش در فصل جاری را تجربه کند. ونگر با اعتراف به اینکه این شکست یکی از بدترین روزهای دوران مربیگری او را رقم زده است، اظهار داشت: این شکست تقصیر من است و مسئولیت آن را به طور کامل می پذیرم. فکر نمی کنم خیلی نیازی به حرف زدن درباره اشتباهاتی که مرتکب شدیم باشد. بهترین کار این است که درباره اشتباهات خود توضیح اضافی ندهیم.

ونگر افزود: بعد از ۲۰ دقیقه تکلیف بازی مشخص شده بود و بعد از آن دقایق به کندی سپری می شدند. ما خودمان را یک هفته تمام برای قبول چنین شکستی آماده نکردیم.

سرمربی فرانسوی توپچی ها درباره اشتباه آندره مارینر، داور بازی برای اخراج کایران گیبس به جای الکس چمبرلین که روی خط دروازه آرسنال ضربه ادن آزار را با دست دفع کرد، گفت: من هم معتقدم که خطای هند صورت گرفته اما داور آن را ندیده است. توپ بیرون رفت و فکر می کنم چمبرلین آن کسی بود که توپ را با دست لمس کرد. نمی دانم چه کسی به داور گفت که خطای هند صورت گرفته است اما مطمئناً آن کسی که به او این خبر را داد خودش هم صحنه را دقیق ندیده بود. مسلماً ما از این بازی ناامید شده ایم اما سعی خواهیم کرد آن را در بازی بعدی جبران کنیم.