به گزارش پارس به نقل از تسنیم، علی احمدی سراوانی، رای کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت داماش، اظهار کرد: اساس این حکم از نظر ما مسئله دارد است و صد در صد نسبت به آن اعتراض داریم.

وی با اشاره به ارسال اعتراض کتبی باشگاه داماش در مهلت قانونی به کمیته استیناف، افزود: ما از نظر قانونی تا روز چهارشنبه فرصت داریم که اعتراض خود را ارایه نماییم و این کار را احتمالا تا فردا انجام می دهیم.

مدیر رسانه ای داماش گیلان گفت: ما یک سئوال اساسی از کمیته محترم انضباطی داریم و آن این است که مبنای صدور این حکم چیست، مگر نه غیر از این است که این حکم بر اساس گزارشات ناظران آن بازی صادر شده است، ناظرانی که پس از مصاحبه آقای عابدینی هر دو از فدراسیون اخراج شده اند.

احمدی سراوانی تصریح کرد: آقایان پس از گفته های آقای عابدینی وقتی می بینند که حرفهای ایشان کاملا درست است، آقای آلبرت و صادق صدیقی را از فدراسیون اخراج می کنند و بعد می آیند بر اساس گزارشات همین دو نفر داماش را محروم می کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر این ها در کارشان مشکلی دیده نشد، چرا حالا اخراج شده اند و اگر این ها مشکل داشتند چگونه می آیید و در حساس ترین زمانه لیگ داماش را برای اتفاقی که در چهار ماه پیش افتاده است محروم می کنید.

مدیر رسانه ای داماش گیلان افزود: اینکه می گوییم به این حکم اعتراض داریم و مشکوک هستیم دلایل بسیار دیگری هم داریم، یکی دیگر اینکه در یکی از بندها آمده که به دلیل آسیب رساندن به اتوبوس ملوان باید باشگاه داماش مشمول جریمه شود.

احمدی سراوانی خاطرنشان کرد: جالب اینجاست که به دلیل نقص فنی در سیستم موتور اتوبوس اصلا بازیکنان ملوان نتوانستند که با اتوبوس از ورزشگاه خارج شوند و همه در دسته های سه چهار نفری با تاکسی از ورزشگاه خارج شدند و اتوبوسی در کار نبود که کسی به آن آسیب برساند!

سراوانی گفت: آقایان وقتی که دیدند آقای عابدینی دیگر در باشگاه داماش حضور پیدا نمی کند بهترین فرصت را دیدند که ضربه خود را به داماش وارد کنند و حکم به محرومیت ما بدهند.