به گزارش پارس به نقل از فارس، رضا حقیقی در خصوص اردوی مازندران اظهار داشت: خوشبختانه طبق برنامه های دایی به استانی آمدیم که شرایط آب و هوایی بسیار خوبی دارد. همه چیز رعایت می شود و به نظرم صددرصد این اردو تاثیرات مثبت خود را بر روی پرسپولیس خواهد گذاشت.

حقیقی ادامه داد: ما باید با داماش بازی کنیم و همه از وضعیت چمن مصنوعی گیلان اطلاع دارند. به همین دلیل تمرینات در شمال به همراه ۲ دیدار تدارکاتی به نفع پرسپولیس است. بازی سختی در پیش داریم و به نظرم این اردو می تواند عصای دست ما برای موفقیت در بازی های آینده باشد.

وی در خصوص شعارهای هواداران مازندرانی در تمرین روز گذشته بر علیه خودش گفت: باور کنید وقتی برخی شعارهای پراکنده را شنیدم تعجب کردم. خداراشکر مردم شهرهای مختلف ایران به من لطف داشته اند و ممنون و شرمنده آنها هستم به همین دلیل همیشه عاشق پرسپولیس بوده ام و خواهم بود. الان هم هرگز از هواداران مازندرانی ناراحت نیستم چون یکسری ناآگاهانه حرف زده اند.

وی افزود: مازندرانی ها خیال می کنند که من می خواهم برای پرسپولیس کلاس بگذارم اما آنها بدانند هر بازیکنی می تواند برای آینده خودش تصمیم بگیرد. من بارها گفته ام و باز هم می گویم اگر در ایران بمانم غیر از پرسپولیس در تیم دیگری توپ نمی زنم البته اگر بازیکنی هم نظر من را نداشته باشد در دنیای حرفه ای مسئله خاصی نیست اما حرف من همین است؛ در ایران فقط پرسپولیس.

حقیقی ادامه داد: متاسفانه برخی ها صحبت کرده و هواداران را دچار سوءتفاهم کردند اما من با اتفاقات دیروز کنار آمدم مردم مازندران را از صمیم قلب دوست دارم ولی بابت حرکت روز گذشته شان واقعا جا خوردم و تعجب کردم. امیدوارم که بتوانم فعلا در این سه بازی برای تیمم موثر و مفید باشم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی می افتد.