به گزارش پارس به نقل از تسنیم، میرشاد ماجدی با اشاره به حضور استقلال در دوحه قطر برای دیدار فردا (سه شنبه) مقابل الریان قطر اظهار داشت: روز گذشته که وارد فرودگاه دوحه شدیم، مسئولان باشگاه الریان با ما همکاری خوبی نداشتند. قطری ها به جای اینکه مسیر جداگانه ای برای خروج کاروان استقلال در نظر بگیرند، همراه دیگر مسافران امور مربوط به ورود ما به دوحه را انجام دادند.

وی افزود: این کار قطری ها باعث شد که یک ساعت در فرودگاه سرگردان باشیم. با این وجود هتل میلینیوم که هتل محل استقرار ما است، وضعیت خوبی دارد و همانند سال گذشته که به اینجا آمده بودیم، از امکانات مناسبی برخوردار است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در ادامه به دیدار فردا نیز اشاره کرد و گفت: حتماً باید مقابل الریان به برتری برسیم و اگر خدا یاری دهد فردا با دست پر از زمین خارج می شویم. هدف استقلال پیروزی در این دیدار است و بازیکنان همگی مصمم به شکست الریان هستند.

ماجدی در پاسخ به این سؤال که آیا نمی ترسد باز هم داوری به ضرر استقلال باشد، عنوان کرد: خوشبختانه داوران این بازی از کشور استرالیا هستند. به هر حال چه بترسیم و چه نترسیم باید هر کاری کنیم تا در دیدار فردا به برتری برسیم.