به گزارش پارس به نقل از فارس، علی دایی در خصوص دلایل برگزاری تمرینات پرسپولیس در مازندران اظهار داشت: « به خاطر شرایط آب و هوایی رشت و چمن مصنوعی داماش تصمیم گرفتیم تا تمرینات خود را که مشابه رشت است در مازندران دنبال کنیم تا با چمن مصنوعی و شرایط آب و هوایی بیشتر آشنا و نزدیک شویم. »

وی افزود: « کار سختی را در بازی مقابل داماش داریم اما سه امتیاز بازی را می خواهیم تا امیدوارانه تر به بازی های بعدی فکر کنیم. البته داماش برای نیفتادن می جنگد و ما برای حضور در کورس قهرمانان می جنگیم کار خیلی سخت است. »

وی در پاسخ به سؤالی که آیا با توجه به تغییرات باز هم می خواهید در پرسپولیس بمانید یا خیر، گفت: « من قبلاً هم گفتم قرارداد ما با پرسپولیس سه ساله است و برنامه ریزی سه ساله کرده ام، می خواهم برنامه هایم را در سه سال اجرایی کنم تا ان شاءلله به هدفم برسم. »

سرمربی سرخپوشان در پاسخ به سؤالی که آیا قهرمان می شوید یا خیر، گفت: « پیش بینی قهرمانی کار بسیار سختی است و نمی شود پیش بینی کرد اما با توجه به توان بازیکنانم در تمام بازی ها با تمام وجود و برای شادی دل هواداران برای سه امتیاز به میدان می رویم تا بتوانیم به هدف مان برسیم. »