به گزارش پارس به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، محمد نوری فر، معاون ارتباطات باشگاه استقلال گفت: متأسفانه برخی جریان های مخرب در تلاش هستند با خبر سازی های دروغ و کلیشه ای اقدام به حاشیه سازی برای مجموعه استقلال کنند. یکی از این شایعات ارائه لیست ورودی و خروجی بازیکنان برای فصل آینده از سوی امیر قلعه نویی به باشگاه است.

وی ادامه داد: این خبر واقعیت ندارد و سازندگان این دروغ بزرگ هر ساله در چنین مقطعی اقدام به انتشار چنین اخباری می کنند. هدف آنها کاهش انگیزه بازیکنان استقلال است در حالی که امیر قلعه نویی تأکید کرده تحت هیچ شرایطی تا آخرین روز رقابت های این فصل اقدام به این کار نخواهد کرد و مسلما بازیکنان متعصب و فداکاری که در این روزهای سخت برای موفقیت استقلال تلاش می کنند، در اولویت ویژه برای فصل آینده قرار خواهند داشت.

نوری فر در پایان تأکید کرد: همان جریان هایی که خبر از مذاکره قلعه نویی با تیم های دیگر برای فصل آینده داده بودند، اکنون اقدام به انتشار خبری بی اساس درباره لیست بازیکنان فصل آینده کرده اند و این دو خبر در تضاد کامل با یکدیگر است. متأسفانه با خبر هستیم که بیشتر این بازی های نخ نما شده رسانه ای توسط یک محفل خاص برای موفقیت مجموعه ای دیگر انجام می شود و در صورت ادامه این شیطنت ها مجبور هستیم که به معرفی این افراد بپردازیم.