به گزارش پارس به نقل از تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال پس از ۳ روز تعطیلی از ساعت ۱۵: ۳۰ امروز (شنبه) در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

* این تمرین در حالی انجام شد که تنها ۸ بازیکن اصلی حضور داشتند. حنیف عمران زاده، جی لوید ساموئل، ایمان مبعلی، ایمان باصفا، مهرداد اولادی، محمد قاضی، مهدی نظری و سیدحسین حسینی به همراه ۴ بازیکن ملی پوش از غایبان تمرین امروز استقلال بودند.

* حمید بابازاده، مربی دروازه بان استقلال در تمرین امروز غایب بود که به همین خاطر مهدی رحمتی مجبور شد بدون مربی تمرین کند.

* هنگامی که امیر قلعه نویی متوجه تعداد زیاد غایبان در تمرین استقلال شد از میرشاد ماجدی خواست تا پیگیر دلایل غیبت شاگردانش شود.

* تمرین استقلال در حالی از کمپ مرحوم ناصر حجازی به زمین شماره ۲ آزادی منتقل شده است که زمین آزادی کاملاً زردرنگ بوده و کیفیت خوبی ندارد. این زمین سال گذشته کیفیتی به مراتب بهتر از امسال داشت.

* تمرین استقلال با صحبت های مجید صالح آغاز شد و در حین صحبت صالح با بازیکنان امیر قلعه نویی با لباس ورزشی روی یکی از نیمکت ها نشسته بود.

* سیاوش اکبرپور کفش های خود را همراهش نیاورده بود که به همین خاطر با تاخیر در محل تمرین استقلال حضور یافت.

* تمرین استقلال در حالی با تعداد غایبان زیاد برگزار شد که حتی مدد جباری، تدارکات استقلال نیز حضور نداشت.

* پیش از آغاز تمرین خبرنگاران برای ورود به ورزشگاه آزادی با ممانعت حراست ورزشگاه مواجه شدند. آنها به خبرنگاران گفتند تا زمانی که امیر قلعه نویی اجازه ورود ندهد خبرنگاران نمی توانند وارد مجموعه شوند.

* میرشاد ماجدی، سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص غیبت بازیکنان این تیم در تمرین امروز اظهار داشت: مهرداد اولادی برای ثبت نام در دانشگاه و حنیف عمران زاده نیز به دلیل بیماری مادرش از کادر فنی اجازه گرفته اند که در تمرین امروز شرکت نکنند. مهدی نظری و سیدحسین حسینی نیز از فردا در تمرین حاضر می شوند.

* باد شدیدی در مجموعه ورزشی آزادی می وزید که کار را برای خبرنگاران و بازیکنان مشکل کرده بود.

* حدود ۱۰ نفر از تماشاگران استقلال نظاره گر تمرین آبی پوشان بودند که بیشتر درباره اظهارات محمد مایلی کهن در برنامه ۹۰ صحبت می کردند.

* منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی در محل تمرین آبی پوشان حضور داشتند.

* سیاوش اکبرپور پس از صحبت با میرشاد ماجدی زودتر از سایر بازیکنان محل تمرین را ترک کرد.

* بازیکنان استقلال پس از چند دقیقه دویدن دور زمین به انجام کارهای تاکتیکی زیر نظر دستیاران امیر قلعه نویی پرداختند.

* تمرین فردای استقلال نیز ساعت ۱۵: ۳۰ در زمین شماره ۲ آزادی برگزار می شود.