به گزارش پارس به نقل از مهر، امیر قلعه نویی در حاشیه مراسم دوازدهمین سال تاسیس باشگاه هنرمندان ایران و برپایی دومین دوره مراسم تجلیل از چهره های اخلاق مدار ورزش و هنر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: « بین هنر و ورزش یک اشتراک و آمیختگی خاصی وجود دارد، مانند علی کریمی که هم فوتبالیست و هم هنرمند است. قطعا برگزاری این جلسات و تقدیر از اخلاقمداران این در عرصه هنر و ورزش کار زیبایی است و انعکاس خوبی در جامعه ما خواهد داشت. »

وی با بیان اینکه در حدی نیست که بخواهند از او تجلیل کنند، در خصوص اینکه چرا تا این اندازه دیر به محل برگزاری این مراسم آمد، تاکید کرد: « بنده امشب در پنجمین همایش بیماری های نادر شرکت کردم و فکر می کنم حضور در آن برنامه مهمتر از شرکت در این مراسم بود. »

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه در مورد شرایط این تیم خاطرنشان کرد: « وقتی تیمی می بازد، شرایطش خوب نیست، هرچند بازی خوبی را برابر الشباب عربستان انجام دادیم و اگر داور بیشتر دقت می کرد و بازیکنان از موقعیت های خود بهتر استفاده می کردند، نتیجه خوبی بدست می آوردیم. »

وی با بیان اینکه خودش به خاطر چیدمانی که داشت در این شکست مقصر است، اضافه کرد: « شرایط مان در لیگ قهرمانان آسیا خطرناک نیست. ضمن اینکه با بازگشت هاشم بیگ زاده، اضافه شدن خسرو حیدری و حضور احمد جمشیدیان، در چیدمان بازیکنان دستمان بازتر می شود و می توانیم با جبران این باخت، به صعود امیدوارتر شویم. »

قلعه نویی در ادامه در مورد اینکه آیا به هواداران استقلال قول می دهید که این تیم در لیگ به عنوان قهرمانی دست یابد، تاکید کرد: « نه من بلکه هیچ مربی دیگری هیچ قول قهرمانی نمی دهد اما امیدوارم برای ۳ بازی پایانی لیگ و دیدارهای باقیمانده در لیگ قهرمانان آسیا شرایط تیم بهتر خواهد شد. »

وی در مورد اینکه آیا استقلال با تیم ملی تعامل دارد و اجازه می دهد بازیکنان این تیم بعد از پایان لیگ در اردوی تیم ملی حاضر شوند، تاکید کرد: « با کارلوس کی روش در این خصوص نشستی داشتیم و تعامل خوبی با همدیگر پیدا کرد، قطعا وقتی زمانش برسد، به تیم ملی کمک خواهیم کرد. »

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان در مورد اعتراض هواداران استقلال به عملکرد این تیم برابر الشباب و بی غیرت خواندن بازیکنان بعد از شکست در آن بازی گفت: « هواداران هرچه بگویند، من به آنها حق می دهم اما واژه بازیکن باغیرت برازنده نفرات فصل جاری تیم است زیرا با توجه به تمام مشکلات از جمله مشکلات مالی، با جان و دل برای تیم بازی می کنند. شما ببینید رحمتی، صادقی و عمران زاده امسال چقدر برای استقلال بازی کردند و چقدر دریافتی داشته اند، پس نباید هواداران بازیکنان تیم را بی غیرت بدانند. »