به گزارش پارس به نقل از گل؛ صحبت های کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران برعلیه دو تن از مربیان موفق لیگ شاید به جرات بحث روز فوتبال ما باشد. در همین رابطه با خداداد عزیزی یکی از اسطوره های فوتبالمان و کسی که شاید یک جام جهانی را مدیون او هستیم، صحبت کردیم. خداداد که از حرف های کی روش متعجب شده بود مثل همیشه رک و بی پرده حرف هایش را می زند. مصاحبه جنجالی و بحث برانگیز خداداد عزیزی بازیکن سابق تیم ملی و اف ث کلن آلمان با خبرنگار سایت گل قطعا می تواند اتفاقات تازه ای را رقم بزند.

عزیزی در این رابطه می گوید: « کی روش صحبت از قانون می کند ما که نه خوانده ایم و نه شنیده ایم، مگر ایشان چه قانونی دارد که گفته است قانون را من نوشته ام، شاید قانون یک… قانون دو… قانون کی روش من با صدای بلند می گویم اگر کی روش در فوتبال دنیا خدا هم باشد من طرف قلعه نویی هستم. برای حرف هایم دلیل دارم، امثال قلعه نویی و دایی برای فوتبال ایران زحمت کشیده اند. امثال کی روش می آیند و می روند، امیر قلعه نویی در درجه اول ایرانی است و در درجه دوم پیشکسوت فوتبال ایران است. امیر یکی از موفق ترین مربیان تاریخ فوتبال ایران بوده است و حتی دشمنان او هم این را می دانند. من متاسفم برای کسانی که قلعه نویی را ول کرده اند و چسبیده اند به کی روش. »

خداداد عزیزی صحبت های جنجالی اش را ادامه می دهد و می گوید: « کی روش در حدود ۷ تا ۱۰ میلیارد تومان پول گرفته است تا تیم را به جام جهانی ببرد اگر نمی برد جای تعجب داشت، اگر قرار بود تیم را به جام جهانی نبرد به من ۱۰۰هزارتومان می دادند و من هم تیم را اوت می کردم. اینقدر افسار را به دست کی روش سپرده اند که خودش را همه کاره فوتبال می داند. البته مقصر فدراسیونی ها هستند که بعضا فوتبالی نیستند. کی روش در حقوق کارمندان فدراسیون هم دخالت می کند و آشپز و آبدارچی فدراسیون را هم او تعیین می کند. در ضمن آقای کی روش یادت باشد تو تیم ملی کشور من که همه می دانند سرم را هم برای ایران عزیز می دهم پس از آنکه در تاکتیک ات تغییر روش دادی و لیگی فوتبال بازی کردی با بازیکن های استقلال و افکار استقلالی به جام جهانی رفتید، دست تان هم درد نکند. اما اینکه خودت را همه کاره فوتبال بدانی درست نیست، آقای کی روش مردم ایران فهیم و باهوش هستند و همه چیز را تشخیص می دهند تو کارت را انجام داده ای پس دیگر با این افکار منفی و ستیزه جویی خرابش نکن. »

خداداد عزیزی در پایان در مورد شرایط ابومسلم که این روزها که در عین بی پولی خوب هم نتیجه می گیرد می گوید: « شرایط ما که از نظر مالی تغییری نکرده و افتضاح است. متاسفانه مسئولین استان این لحظه پای کار نیامدند و بعضی ها فقط شعار می دهند. اول فصل برخی از نماینده های مجلس برای ابومسلم خودشان را می کشند و با تماس با مجلس، فدراسیون، وزیر ورزش تلاش کردند تیم را به رفیقشان بدهند، نه خداداد اما خب خدا زورش بیشتر بود و تیم را به ما دادند. آنها هم چون از ابتدا هدفشان کمک نبود و به دنبال منافع رفیقشان و خودشان بودند الان جبهه گرفته اند و از ابومسلم حمایت نکردند. این ها را می گویم تا مردم مشهد و خراسان بدانند که در ابومسلم چه می گذرد و چه کسانی دلسوز ان هستند و چه کسانی پی منافع خودشان هستند. »

خداداد عزیزی همچنین در پایان افزود: « هیچ انسانی در زندگی اش کامل نیست و من هم ضعف هایی دارم اما اسم من خداداد است و یاد گرفته ام همیشه با خدا پیش بروم. من همیشه حقیقت را می گویم و با صداقت زندگی کردم اگر چه می دانم به مذاق خیلی ها خوش نمی آید. »