به گزارش پارس به نقل از اوج نیوز، احسان حاج صفی درباره دیدار روز جمعه تیمش مقابل ذوب آهن عنوان کرد: « بازی بسیار حساس و دشواری در پیش داریم. ذوب آهن تلاش می کند در لیگ برتر بماند و ما همچنان با انگیزه قهرمانی مسابقات را ادامه می دهیم. »

وی ادامه داد: « با توجه به شرایط جدول، تساوی به درد هیچ تیمی نمی خورد. به نظرم این بازی حساس ترین دربی تاریخ در اصفهان است. امیدوارم سپاهان در این بازی پیروز باشد و بتوانیم شرایطمان در جدول را بهتر کنیم. »

مدافع سپاهان درباره اینکه با توجه به شکست تیمش در بازی با پرسپولیس ، آیا هنوز به قهرمانی امیدوار است گفت: « ما فرصت خوبی را از دست دادیم اما زندگی ادامه دارد و دنیا به آخر نرسیده است. سپاهان ۵ بازی حساس پیش رو دارد. فکر می کنم با کسب ۱۵ امتیاز می توانیم قهرمان شویم. بدون تعصب بگویم ما به اندازه ۴ تیم دیگر بالای جدولی شانس قهرمانی داریم. »

وی درباره شکست تیمش در برابر پرسپولیس اظهار داشت: « بدون شک در این مسابقه ما به خودمان باختیم. گل زود هنگامی که خوردیم باعث شد شیرازه تیممان از هم بپاشد و ۱۰ نفره هم شدیم تا دیگر نتوانیم به بازی برگردیم. »

مدافع سپاهان افزود: « منکر این نمی شوم که پرسپولیس خوب بازی کرد. ما مثل برخی تیم ها نیستیم که تا ببازیم دنبال مقصر بگردیم و پیروزی حریفمان را لوث کنیم. »

حاج صفی درباره درگیری اش با میثم حسینی گفت: « من اصلا با او درگیر نشدم. در آن صحنه ای که درگیری به وجود آمد بازیکنان را من جدا می کردم. »