شرکت Alienware تا زمانی که هرکسی بخاطر بسپارد نام اصلی در رایانه‌های شخصی بازی است. اکنون Alienware برای نسل بعدی آماده است.

بهترین لپ تاپ‌های جدید Alienware

Alienware m۱۵ R۶

Alienware x۱۵

Alienware x۱۷

لپ تاپ Alienware M۱۵ چند سالی است که در دسترس بوده و نام تجاری R۶ آن نشان می‌دهد که این ششمین نسخه از این دستگاه قدرتمند است. اگر می‌خواهید سخت افزار Ryzen را داشته باشید، می‌توانید m۱۵ R۵ جدید را خریداری کنید، این نسخه در مورد جدیدترین و بزرگترین اینتل است.

مهم نیست که چگونه لپ تاپ Alienware m۱۵ R۶ جدید خود را پیکربندی کنید، شما به پردازنده Core i۷-۱۱۸۰۰H نسل یازدهم پردازنده نگاه می‌کنید. پس از آن، شما می‌توانید از بین سه پردازنده گرافیکی سری RTX ۳۰ انویدیا را انتخاب کنید. m۱۵ R۶ با کارت گرافیک GeForce RTX ۳۰۷۰ برتر است، که تقریباً تمام خواسته‌های شماست. این دستگاه می‌تواند تا ۱۶ گیگابایت RAM DDR۴ و یک ترابایت PCle M.۲ SSD را پشتیبانی کند.

لب تاپ Alienware

در مورد سبک، Alienware m۱۵ R۶ همان شاسی را که در مدل‌های قبلی وجود دارد حفظ می‌کند. این یک صفحه نمایش ۱۵.۶ اینچی با رزولوشن QHD و سرعت تازه سازی ۳۶۰ هرتز است. افرادی که قصد خرید RGB دارند این دستگاه یک صفحه کلید چهار ناحیه AlienFX دارد در حالی که جدیدترین Cryo-Tech شما را خنک نگه می‌دارد.

لپ تاپ Dell’s Alienware m۱۵ R۶ با قیمت ۱۲۹۹.۹۹ دلار شروع می‌شود.

لپ تاپ Alienware x۱۵

در حالی که m۱۵ ممکن است نسل قبلی را در خود جای دهد، Alienware x۱۵ (و بعدا x۱۷) شروع یک چیز کاملا جدید است. آن‌ها سبک‌ترین و باریک‌ترین لپ تاپ‌هایی هستند که این شرکت تاکنون ارائه کرده است که مدل‌های قبلی نمی‌توانند با آن‌ها مطابقت داشته باشند.

در زیر درب پردازنده Intel Core i۷-۱۱۸۰۰H به عنوان یک گزینه استاندارد مشاهده خواهید کرد. با این حال، می‌توانید نسخه Core i۹ را در چند پیکربندی به جای آن اضافه کنید. Alienware  نظر شما را با پردازنده گرافیکی Nvidia’s GeForce RTX ۳۰۶۰ یا ۳۰۷۰ جلب خواهد کرد. حداکثر ۳۲ گیگابایت RAM DDR۴ و حداکثر ۴ ترابایت M۲ اضافه کنید. فضای PCle SSD و شما خوب خواهد بود. Alienware x۱۵ صفحه کلید چهار منطقه‌ای AlienFX را به نفع کنترل‌های هر کلید از بین می‌برد و شما فقط می‌توانید Lunar Light را به پایان برسانید.

لب تاپ Alienware

لپ تاپ‌های مخصوص بازی در قلب خود یک تنظیمات خنک کننده دارا هستند، اما x۱۵ دو برابر خنک می‌کند. این چهار فن به همراه یک رابط حرارتی جدید ساخته شده از عنصر ۳۱ به بدنه باریک شما متصل شده است. جدیدترین Cryo-Tech در حالی که به صفحه نمایش ۱۵.۶ اینچی وارد می‌شوید، شرایط را تحت فشار خنک نگه می‌دارد. اگرچه x۱۵ با یک پانل FHD ۱۶۵Hz در پیکربندی پایه عرضه می‌شود، شما همیشه می‌توانید یک صفحه QHD ۲۴۰Hz یا یک نسخه FHD ۳۶۰Hz را تغییر دهید.

لپ تاپ Alienware x۱۵ با قیمت ۱، ۹۹۹، ۹۹ دلار شروع می‌شود.

لپ تاپ Alienware x۱۷

اگر می‌خواهید املاک و مستغلات روی صفحه نمایش خود را به حداکثر برسانید، حتما به لپ تاپ Alienware جدید سبک‌ و نازک جذب می‌شوید. x۱۷ دارای یک نمایشگر عظیم ۱۷.۳ اینچی است و قیمت آن تقریباً در حدود ۶ و نیم پوند است. اما در واقع تقریباً دو و نیم پوند سبک‌تر از Alienware Area-۵۱m R۲ است.

 لپ تاپ مخصوص بازی

لپ تاپ x۱۷ تمام آن چیزی که برای بازی رایانه‌ای می‌خواهید را دارا است و دارای هسته Core i۷-۱۱۸۰۰H است، در حالی که می‌توانید نسخه Core i۹ را نیز امتحان کنید. همچنین دارای پردازنده گرافیکی قدرتمند Nvidia GeForce RTX ۳۰۸۰ اما فقط برای نسخه‌های برتر x۱۷ است. هنگامی که تا ۶۴ گیگابایت حافظه رم و به اندازه ۴ ترابایت فضای هارد دیسک را فاکتور بگیرید، به یک دستگاه قدرتمند نگاه می‌کنید.فقط این نکته را باید در نظر داشته باشید که هزینه‌ای در حدود ۴۵۰۰ دلار داشته باشد.