حتما بسیاری از مصرف‌کنندگان محصولات سامسونگ گوشی گلکسی A80 را به خاطر دارند. این تلفن دوربینی داشت که وقتی فرد می‌خواست سلفی بگیرد می‌توانست بلند شود و لنز را به اطراف بچرخاند. این ویژگی قسمت جلو را با حاشیه‌های باریک و بدون سوراخ نگه می‌داشت. با این حال تولید این مدل سال گذشته ادامه‌ پیدا نکرد زیرا دستگاهی که شایعه می‌شد گوشی A81 باشد، با عنوان Note10 Lite عرضه شد.

با این حال سامسونگ قصد دارد سری A را ادامه بدهد. شایعات حاکی از آن است که سامسونگ در حال کار بر روی Galaxy A82 است که احتمالا با نام مدل SM-A826B عرضه می‌شود اما این مورد هنوز قطعی نیست. متاسفانه هیچ خبر معتبری وجود ندارد که این گوشی از یک دوربین مانند A80 بهره ببرد. تاکنون فقط می‌دانیم که این گوشی دارای فناوری 5G خواهد بود که موضوع تعجب آوری هم نیست.

انتشار اطلاعات جدیدی از گوشی Samsung Galaxy A82

در حال حاضر این نوع طراحی فقط در Zenfones ایسوس در دسترس است. تا زمانی که دوربین‌های زیر صفحه نمایشگر گسترش داده نشوند، یکی از معدود گزینه‌های مناسب برای صفحه نمایش است. استفاده از دوربین اصلی برای عکس‌های سلفی نیز باعث ایجاد عکس‌های با کیفیت عالی می‌شود. فرد استفاده کننده با این طراحی از یک لنز فوق العاده با زاویه دید گسترده و یک فلش LED بهره می‌برد.

با این اوصاف ممکن است یک Galaxy Note20 Lite ایده بدی نباشد. بنابراین اگر تاریخ تکرار شود ممکن است طرفداران نوت از این گوشی استقبال کنند. گوشی سامسونگ Galaxy A82 هنوز در مراحل اولیه توسعه است، بنابراین مدتی طول می‌کشد تا به بازار عرضه شود. امروزه طراحی‌های گوشی‌های هوشمند برای مدتی طولانی پنهان نمی‌ماند.