به گزارش اخبار سیاسی شهر خبر، سایت خبری همشهری آنلاین در این خصوص به نقل از یک منبع آگاه نوشت: وقتی این هواپیما به کشور برگشته، افراد مسئول با آن‌ها مصاحبه می‌کنند که اتفاقات رخ داده را توضیح دهند؛ همچنین بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری هواپیما را بازرسی کرده‌اند و سالم بودن آن را تأیید کرده‌اند و این هواپیما در خط پروازی قرار گرفته است.

این منبع آگاه شایعه بازداشت خلبان را رد کرده و گفته خلبان و کروی پروازی برای ارائه پاره‌ای توضیحات و مصاحبه درباره مکالمه‌ای که با جنگنده‌های آمریکایی داشته‌اند، فراخوانده شدند.

بازی جدید آمریکا با ایران شروع شد. این مطلب نیز دومین  خبر پربازدید شهر خبر بود. به گزارش افکارنیوز، «مایک پامپئو»، وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه‌ای که بامداد پنجشنبه (به وقت تهران) منتشر شده بار دیگر ایران را به احتمال تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا متهم کرده است. اخیراً چند نماینده مجلس سنای آمریکا طرحی ارائه کرده‌اند که خواستار جلوگیری از دخالت ادعایی کشورهای چین، روسیه و ایران در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا است.

رسانه‌های آمریکایی حدود ۳ هفته پیش گزارش دادند «مارکو روبیو» و «کریس ون‌هولن» تهیه‌کننده‌های این طرح هستند و آنها گفته‌اند قصد دارند آن را به عنوان متمم به لایحه بودجه دفاعی آمریکا در سال مالی ۲۰۲۱ اضافه کنند.

سومین مطلب پربازدید به تکذیب بازداشت فرمانده ارتش مربوط می شود. به گزارش دنیای اقتصاد، بعد از اعلام این موضوع اخبار منتشر شده در خصوص بازداشت یکی از فرماندهان ارتش از سوی خبرگزاری قوه قضاییه (میزان) تکذیب شد.

هشدار رهبر انقلاب در خصوص پیری جمعیت نیز با استقبال تعداد زیادی از کاربران روبرو شد. رهبر انقلاب در سخنانی که در تاریخ ۹۸/۵/۲۴ داشتند، فرمودند: مسئله‌ی فرزندآوری، خیلی مسئله‌ی مهمی است. الان آمار فرزندآوری ما کمتر از جانشینی است. این معنایش این است که ما تا سی سال دیگر یک جامعه‌ی پیر داشته باشیم. این از همه‌ی خطرات بزرگتر است. مسلّماً راه‌هایی هم وجود دارد برای اینکه بشود این را درست کرد؛ باید بنشینید این راه‌ها را پیدا کنید.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.