در آخرین هفته آذرماه 2 فروشگاه در تهران و ۱ فروشگاه در آبادان برای عرضه محصولات هوآوی افتتاح شده است. فروشگاه‌های تهران در بازار موبایل ایران و پاساژ پایتخت تهران واقع شده‌اند و فروشگاه آبادان نیز در مجتمع تجاری الماس اروند افتتاح شده است.

امروزه فروشگاه‌‌ها فقط محلی برای خرید نیستند و برندها با فعال کردن فروشگاه‌های اختصاصی، ارتباط‌شان را با کاربران و علاقه‌مندان خود تقویت می‌کنند. بررسی محصولاتی که براساس فناوری‌های روز دنیا عرضه شده‌اند، پیش از خرید، یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهای علاقه‌مندان به دنیای تکنولوژی است. به همین دلیل تولیدکنندگان مطرح گوشی‌های هوشمند سعی می‌کنند این امکان و تجربه‌ دست اول را برای کاربران در فروشگاه‌های خود فراهم کنند.

Abadan (2)

هوآوی نیز به عنوان یکی از برندهای مطرح در ایران، جذابیت زیادی برای فروشندگان گوشی‌های هوشمند دارد. تفاوت ویژه این فروشگاه‌ها با برندهای دیگر در این است که سرمایه‌گذاری وسیعی در بازارهای موبایلی و غیرموبایلی انجام داده‌اند تا کاربران و علاقه‌مندانش بتوانند به راحتی از محصولات و سرویس‌های ارائه شده در این فروشگاه‌ها استفاده کنند. 

فروش محصولات و فروش‌های ویژه، خدمات پس از فروش، ارایه خدمات نرم افزاری هوآوی، انتقال اطلاعات جامع و کامل محصولات از طریق فروشنده‌های آموزش دیده به مشتری‌ها از جمله سرویس‌های ارائه شده در این فروشگاه‌ها است.

Abadan (3)

هوآوی در حال حاضر 2 گوشی هوشمند HUAWEI Y9s، HUAWEI Y9 Prime، ساعت HUAWEI Watch GT2 و محصولات دیگری را به سبد محصولات خود در ایران اضافه کرده است که کار با آنها در فروشگاه‌های اختصاصی‌اش می‌تواند تجربه خوبی برای علاقه‌مندان به این برند باشد.

Abadan (4)

فروشگاه‌های هوآوی در تهران در طبقه‌های هم‌کف و اول بازار موبایل ایران و طبقه همکف پاساژ پایتخت که از مراکز اصلی فروش گوشی‌های هوشمند در تهران محسوب می‌شوند، مشغول به کار هستند. همچنین فروشگاه‌ هوآوی در طبقه دوم مجتمع تجاری الماس الوند آبادان نیز فعالیت خود را آغاز کرده ‌است.