به گزارش پارس نیوز، 
نعمت الله کاشانی نسب در اظهار داشت: در بازار خودرو در چند روز اخیر، قیمت خودروهای ایرانی به دلیل شایعات مربوط به آزادسازی و افزایش قیمت ها، تا حدی افزایش یافته است.

وی در خصوص خرید و فروش خودروهای خارجی اظهار داشت: خودروهای خارجی در رکود به سر می برند و هیچ معامله و خرید و فروشی در حوزه این خودروها انجام نمی شود.

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو تصریح کرد: قیمت خودروهای خارجی افزایش نداشته است ولی این دسته از خودرو ها در حال حاضر خرید و فروش نمی شوند.

کاشانی نسب در خصوص خودروهای داخلی گفت: خرید و فروش خودروهای ایرانی نیز اصلا انجام نمی شود و هیچ معامله ای در بازار صورت نمی گیرد. فقط با گرانی و افزایش قیمت مواجه هستیم و قیمت ها رو به افزایش است.

وی افزود: تنها برخی از مصرف کنندگان که ناچار به خرید هستند و خودرو را ضرورتا لازم دارند در شرایط فعلی، اقدام به خرید خودرو با قیمت بالا می کنند.

بازرس اتحادیه نمایشگاهداران و فروشندگان خودرو در خصوص تعلل ستاد تنظیم بازار در اعلام قیمت ها و تاثیر این تعلل بر شرایط فعلی بازار گفت: علت عدم انجام معاملات در بازار خودرو همین امر است، زیرا مردم منتظر هستند بینند چه اتفاقی می افتد و بالاخره چه قیمت هایی اعلام می شود.

کاشانی نسب افزود: از یک طرف شرکت ها و کارخانجات خودروسازی نیز به صورت قطره چکانی خودرو را به بازار وارد می کنند و در واقع خودرو را نمی دهند و خودرو به دست مصرف کننده نمی رسد زیرا خودروسازان امکان انجام بیش از این را ندارند.