به گزارش پارس نیوز، 

حالت دید در شب دوربین گوشی Pixel 3

ما حالت دید در شب دوربین گوشی Pixel 3 را بررسی کردیم و با نتایج جالب توجهی مواجه شدیم. گوشی Pixel 3 و Pixel 3 XL جز گوشی های پرچم دار شرکت گوگل محسوب می شود. یکی از ویژگی ها بی نظیر این گوشی دوربین فوق العاده آن است. اگرچه یکی از مهم ترین بخش های دوربین گوشی های جدید گوگل حالت دید در شب ( حالت Night mode ) است که تا ماه نوامبر به بازار عرضه نشده بود. توسعه دهندگان گوگل سپس تصمیم گرفتند تا این حالت را در گوشی های Pixel 3 ، Pixel 2 و Pixel فعال کند. البته این حالت در قالب یک فایل APK به بازار عرضه شد.

اول از همه ما به شما پیشنهاد نمی کنیم که این فایل را دانلود کنید و باید از توسعه دهنده آن مطمئن باشید. یکی از دلایلی که گوگل این حالت را به صورت رسمی به گوشی های خود اضافه نکرده است این بوده که عوارض جانبی زیادی فایل های تقلبی به گوشی کاربر اضافه خواهد بود.

ما ولی یکی از این برنامه ها را دانلود کردیم تا به شما حالت دید در شب دوربین گوشی Pixel 3 را نمایش دهیم که می تواند برای شما دوستان جالب توجه و خاص باشد.

باید این موضوع را هم به خاطر بسپارید که امکان دارد زمانی که این افزونه به صورت رسمی منتشر شود تغییرات ظاهری داشته باشد. باید اقرار کنیم که کیفیت این حالت به قدری خوب و جذاب بود که نگاه ما را نیز به خود جلب کرد. در عکس های زیر نمونه هایی از این تصاویر را مشاهده می کنید که مصداق خوبی برای این آزمایش باشد.

مواردی که ما در زمان استفاده از حالت دید در شب دوربین گوشی Pixel 3 یاد گرفتیم

تعداد عکس های ثبت شده در این حالت بستگی به میزان تاریکی فضا دارد.

– زمانی که می خواهید از عکسی در این حالت ثبت کنید باید گوش ثابت باشد تا نتیجه خوبی مشاهده کنید.

– زمانی که شما حالت اتوماتیک را فعال کنید و فضا هم تاریک باشد ، دوربین به شما پیشنهاد می کند که این حالت را فعال کنید تا عکس بهتری برای شما ثبت کند.