به گزارش پارس نیوز، 

ورود دستگاه های تاشو به دنیای تکنولوژی

اگرچه یک سری از کمپانی بزرگ جهان اعلام کرده اند که روی اولین گوشی های تاشو خود در حال آزمایش هستند اما مطمئن هستیم که بعضی از این کمپانی فقط در حال جلب توجه هستند و تازه در بخش R&D خود در حال بررسی این موضوع هستند.

رونمایی از اولین تبلت تاشو لنوو

و بعد شرکت هایی مانند لنوو به تازگی از نمونه های اولیه دستگاه های خود رونمایی کرد که توانست دید کلی این شرکت را در زمینه دستگاه های تاشو به جهانیان عرضه کند. حالا خبرها از کره جنوبی حاکی از آن است این شرکت تلاش می کند با کمک شرکت ال جی اولین تبلت تاشو خود را به بازار عرضه کند.

فعالیت مشترک دو شرکت در زمینه تولید تبلت تاشو

یک ترکیب کاملا جالب بین شرکت لنوو و ال جی صورت صورت گرفته که در نوع خود جالب توجه است. این نمایشگر 13 اینچی ساخته شرکت ال جی است و می توان گفت بزرگتری صفحه نمایش ساخته شده تا به الان برای دستگاه های تبلت است. به صورت تئوری این صفحه نمایش های 13 اینچی پس از تا شدن به 9 اینچ می رسد البته این امکان هم وجود دارد که به 8 اینچ برسد.

این اندازه برای یک تبلت فوق العاده به نظر می رسد اما اگر از یک صفحه نمایش 6 یا 7 اینچی برای گوشی های تاشو استفاده شود قطعا در زمان تا شدن این صفحه نمایش کوچک تر می شود. از طرف دیگر تبلت ها هیچ وقت مثل گوشی ها قابل استفاده نیستند. اما اگر این اندازه ها کوچک تر شود قطعا برای تبلیغات نیز این موضوع کیفیت پایین تری خواهد داشت.

یکی از مسئولان ال جی اعلام کرده است که هدف آنها در ساخت این صفحه نمایش های تاشو دوام و کارایی بالا است و این موضوع می تواند به تولید یک محصول ایده آل کمک شایانی می کند.

فعالیت شرکت های دیگر در زمینه دستگاه های تاشو

این صفحه نمایش های OLED 13 اینچی از اواسط سال آینده در محصولات جدید لنوو استفاده خواهد شد. در همین بین به نظر می رسد که نمونه اولیه گوشی های تاشو 7.3 اینچی سامسونگ رونمایی شود. از سوی شرکت هوآوی هم خبرهای منتشر شده که نشان می دهد این شرکت هم به زودی از گوشی هشت اینچی خود رونمایی می کند.