به گزارش پارس نیوز، 

رونمایی از قاب جذاب و شیک برای گوشی iPhone XR

سال ها است که شرکت اپل از قاب های چرمی یا سیلیکنی در زمان رونمایی از یک گوشی به کاربران ارائه می کند تا آنها از این قاب ها به عنوان محافظ گوشی خود استفاده کنند. حالا به نظر می رسد که اپل قصد دارد از یک قاب شیشه ای و شفاف برای گوشی iPhone XR رونمایی کند. گوشی iPhone XR در شش رنگ مختلف ( مشکی ، سفید ، قرمز ، زرد ، آبی ، سبز تیره ) به بازار عرضه شده است، پس ارائه این قاب شفاف چندان هم از سوی این شرکت دور از انتظار نبوده است زیرا اپل هم تمایل دارد تا طراحی های جدید خود را با این قاب ها به نمایش بگذارد.

قیمت تقریبی قاب های جدید گوشی iPhone XR

نکته جالب توجه این است که اعلام رسمی اکسسوری های گوشی iPhone XR به نظر می رسد که به طور کامل فراموش شده است ولی بالاخره این موضوع از جایی درز کرد. قیمت این قاب جذاب و شیک 42 دلار بوده و عکس آن را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

اگرچه قیمت قاب سیلیکنی این گوشی ها هم قیمت این قاب پلاستیکی و شفاف است و این موضوع که شما برای یک قاب پلاستیکی اینقدر هزینه کنید کمی نامعقول به نظر می رسد.

عرضه قاب های متفرقه با قیمتی پایین تر

البته یک شرکت سوم قاب هایی مقاوم تر با قیمت 40 دلار تولید کرده است که می تواند محافظ خوبی برای گوشی کاربران باشد ولی به نظر می رسد که فعلا کاربران تمایلی به استفاده از قاب یک شرکت سوم که لوگوی خود را هم روی آن هک کرده است برای گوشی iPhone XR جدید خود ندارند.

جنس قاب های جدید گوشی iPhone XR

برخلاف گوشی iPhone 5C که دارای قاب های رنگی است ، قاب جدید گوشی iPhone XR شیشه ای بوده که می تواند برای کاربران جذاب و خاص باشد. این قاب خاص و جذاب هنوز برای فروش آنلاین آماده نشده اند ولی از تاریخ 26 اکتبر برای فروش عرضه می شوند و این موضوع رو هم اشاره کنیم که اپل هنوز از عرضه این محصول در آمریکا صحبتی نکرده است.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.