امروزه نه تنها در ایران بلکه در اقصی نقاط جهان شاهد ازبین رفتن مشاغل سنتی و جایگزینی آنها با کسب و کارهای نوین و اینترنتی هستیم.احتمالا شما نیز در اطراف خود این پدیده را مشاهده کرده اید و به فکر ایجاد یک شغل اینترنتی افتاده باشید.حتی ممکن است پای خود را فراتر گذاشته و سایت یا وبلاگ خود را نیز راه اندازی کرده باشید. در اینصورت مسلما سایت شما نیاز به کاهش رتبه الکسا دارد زیرا موفقیت یک سایت در اکثر اوقات با رتبه الکسای ان سنجیده میشود.

سایت شما میتواند از راه فروش محصول یا خدمات برای شما درآمدزایی کند و یا اینکه با تولید محتوای مخاطب پسند در زمینه مورد نظر خودتان و افزایش ترافیک، از راه تبلیغات در سایت خود به درآمد عالی و رو به رشد برسید.

اما اولین مشکلی که هر وبمستر پس از ایجاد سایت خود با آن برخورد میکند، ترافیک پایین و کمبود اعتبار سایت است.

باتوجه به وجود رقبای زیاد در حوزه کسب وکار های اینترنتی، برای موفق بودن در این حوزه مطمعنا باید خود را ازدیگران متمایز نشان دهید.

یکی از مهم ترین و بهترین راهکار ها برای موفقیت و همسو با آن افزایش درآمد یک وب سایت یا وبلاگ، افزایش اعتبار آن است.

راه های زیادی برای افزایش اعتبار یک سایت وجود دارد از جمله:

_ سعو مناسب

_طراحی رابط کاربری زیبا

دریافت ترافیک از روشهای مختلف برای افزایش بازدید سایت شما

_ ایجاد محتوای مخاطب پسند

_ دریافت نماد های اعتبار بین المللی و داخلی

و...

اما از مهم ترین راه های افزایش اعتبار یک سایت بهبود و کاهش رتبه الکسا آن سایت است.

رتبه الکسا یک معیار بین المللی و شناخته شده است.

امروزه رتبه الکسا یک سایت برای همکاری با آن,خرید,سپردن تبلیغات،اعتبار سنجی و... مورد سنجش افراد قرار میگیرد و از همین رو یک عامل حیاتی و مهم برای افزایش درآمد از سایت به حساب می آید.

راه های زیادی برای کاهش رتبه الکسا وجود دارد اما اغلب آن ها زمان بر و خسته کننده هستند،همینطور ممکن است با توجه به تازه کار بودن بعضی از وبمستران، راهکار های استفاده شده برای بهبود رتبه الکسا تاثیر سوع و منفی داشته و اثرات جبران ناپذیری برای سایت در پی داشته باشد.

در همین راستا سایت هایی برای کمک به وبمستران در بهبود رتبه الکسا به وجود آمده اند. اما در دنیای اینترنت همیشه اعتماد کردن کار سختی بوده و هست. این امر ممکن است باعث منصرف شدن خیلی از افراد برای همکاری با این سایت ها بشود.

خیلی از سایت هایی که ادعای کاهش رتبه الکسای سایت شما را دارند،با استفاده از راه های غلطی همچون هدایت آیپی های خارجی و...برای افزایش سود خود، نه تنها باعث بهبود رتبه الکسای شما نمیشوند بلکه ممکن برای سایت شما دردسر ایجاد کنند و ربات های سایت الکسا و گوگل را نسبت به سایت شما حساس کنند.

همینطور به خاطر نبود دانش فنی کافی در این زمینه، ممکن است بعضی از سایت ها سوع استفاده کرده و دستمزد ها و قیمت های گزاف و بالایی برای انجام این پروژه ها پیشنهاد بدهند.

از طرفی با توجه به اهمیت بالای رتبه الکسا برای یک سایت، نمیتوان از کمک گرفتن از افراد خبره برای کاهش رتبه الکسا صرف نظر کرد.

در ادامه یکی از بهترین سایت های اراعه دهنده خدمات در این حوزه را به شما معرفی میکنیم.

یکی از سایت های معتبر در امر بهبود الکسای سایت ها، سایت الکساساز به ادرس اینترنتی alexasaz.com است.

اولین نکته ای که در این سایت نظر مخاطب را جلب میکند و باعث ایجاد اعتماد به آن میشود، رتبه الکسای زیر هزار خود این سایت است که نشان از قدرت کافی در عملی کردن گفته ها و وعده های خود دارد.

از دیگر نکات و مزیت های این سایت این است که همکاری با این سایت علاوه بر بهبود رتبه الکسا با متد های به کار گرفته شده توسط آن ها، باعث بهبود سعوی سایت و افزایش مخاطبان نیز میشود.

این سایت با تجربه چندین ساله بهترین و منصفانه ترین قیمت ها را نسبت به خدماتی که اراعه

میدهد پیشنهاد میکند و خیال شما را از این جهت راحت میکند.

پس اگر در نظر دارید ترافیک و درآمد سایت خود را افزایش دهید؛ پیشنهاد میکنیم نگاهی به قیمت های این سایت بیندازید و درباره این امر مهم و حیاتی برای سایت خود، از کارشناسان این سایت به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

مطمعنا زمانی که صرف خواندن این مقاله کردید برای شما درآینده صرفه اقتصادی فراوانی به وجود می آورد.

موفق باشید.