به گزارش پارس نیوز، 

با اعلام این خبر به نظر می رسد 16 اکتبر روز تاریخ سازی شرکت هوآوی باشد که در طول چند سال اخیر موفقیت های بسیاری را به دست آورده است. در تیزرها منتشر شده هوآوی روی دو موضوع تاکید دارد و بدون شک اولین موضوع دوربین این گوشی هوشمند است که در یک قاب مربعی شکل قرار می گیرد. این گوشی هوشمند دارای سه لنز دوربین است که با پشتیبانی از هوش مصنوعی قابلیت های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در این قاب مربعی شکل لنز های 40 مگاپیکسلی به عنوان لنز اصلی، لنز 20 مگاپیکسلی به عنوان لنز سیاه و سفید و یک لنز هشت مگاپیکسلی تله فوتو قرار گرفته است که گوشه چهارم این لنز نیز مربوط به فلاش ال ای دی است. به نظر می رسد که هوآوی علاوه بر دو نسخه اصلی نسخه سفارشی پورش را به این سه دوربین مجهز کند.

در بخش دوم هوآوی پردازنده کایرین 980 را به عنوان ویژگی اصلی این گوشی هوشمند مشخص کرده است. این پردازنده جدیدترین محصول شرکت هوآوی به شمار می آید. این پردازنده اولین پردازنده هفت نانومتری این برند محسوب می شود و هوآوی ادعا کرده که این پردازنده 46 درصد سریع تر از نسخه قبلی است و در بخش پردازنده گرافیکی 178 درصد اثربخشی قوی تری خواهد داشت. این پردازنده قدرتمند دارای مودم قدرتمندی است که به احتمال زیاد از اینترنت نسل پنجم سود می برد.

با این تفاسیر به نظر می رسد شرکت هوآوی برترین سخت افزار را برای این گوشی قدرتمند به کار گیرد. امروز طرفداران این برند خبر بسیار خوبی را دریافت کردند که گلکسی نوت 9 دوربینی به مراتب ضعیف تر از پی 20 پرو، پرچمدار فعلی هوآوی دارد و این امید برای طرفداران و مدیران این برند چینی وجود دارد که با پرچمدار جدید خود فاصله خود را در بخش دوربین با برند های رقیب بالاتر ببرد.

نظر شما در مورد این گوشی هوشمند چییست؟آیا این گوشی هوشمند فروش بیشتری در مقایسه با پرچمداران سامسونگ خواهد داشت؟