به گزارش پارس نیوز، 

مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، جایزه‌ای با عنوان «ایران نوشت» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «نمایش دستاوردهای جوانان مومن انقلابی در عرصه های فرهنگی؛ اقتصادی و اجتماعی ازجمله نوشت افزار ایرانی اسلامی» اعلام کرد. جایزه اصلی این فراخوان ۲۰ میلیون ریال است و از همه آثار مرتبط با موضوع نوشت‌افزار ایرانی تقدیر خواهد شد.

همچنین حمایت از ساخت ۳ ایده برتر با موضوع نوشت‌افزار ایرانی اسلامی در قالب‌های مختلف فیلم کوتاه، مستند، برنامه تلویزیونی، مستند مسابقه، کلیپ و تیزر تبلیغاتی، اهدای بسته نوشت‌افزار ایرانی به اکران‌کنندگان منتخب دهه هشتادی عمار و تور بازدید از کارخانه تولید نوشت افزار ایرانی برای تمامی فیلمسازان جشنواره عمار از دیگر جوایز در نظر گرفته شده برای این فراخوان مردمی است.

دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در کنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام مؤسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir  موضوعات و دغدغه‌های مد نظرشان را در حوزه تولید، در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند. نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/